Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire érdemes tönkrement...

Mennyire érdemes tönkrement barátságot megpróbálni helyreállítani?

Figyelt kérdés
Legjobb barátok voltunk, aztán 3 hete eszébe nem jutok, odáig fajult a dolog hogy letiltott xD ti megpróbálnátok helyre rakni a dolgokat vagy felejtős? Ha gondolod privátban elmesélem a történetet...

2017. ápr. 15. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a történeteteket, de szerintem érdemes leülni vele legalább beszélni. Egy barátsághoz két ember kell, szóval ha csak az egyikőtök tenne a javulás érdekében akkor nem igazán van értelme a dolognak.
2017. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit jelent neked az a barátság és hogy valóban barátságról beszélünk-e.
2017. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 én megpróbáltam 3x, mondtam hogy beszéljük meg de nem nagyon reagált rá...

#2 nekem eddig ő volt a legfontosabb ergo a barátságunk is fontos volt...

2017. ápr. 15. 22:59
 4/14 anonim válasza:
aki menni akar hagyni kell..
2017. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha nem szeretné, akkor ne erőltesd. Így sajnos veszett a dolog..Hagyni kell, ha neki is volt annyira fontos a barátságotok, mint számodra, akkor visszatalál majd hozzád. Ha meg nem, akkor nem. Ez sajnos ilyen..

2017. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam...."változnak az idők vele változok én is"... de azért köszönöm a válaszokat :D
2017. ápr. 15. 23:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Írd le a részleteket.
2017. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi volt ennek az oka? Helyzettől függ érdemes-e helyreállitani.Van aki hallani sem akar róla, magyarázatot se akar adni,ilyenkor inkább hagyni kell
2017. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolod erdemes ezzel foglalkozni akkor tedd meg amit gondolsz
2017. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben, aztán majd kiderül mi lesz belőle...
2017. ápr. 16. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!