Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fizessem be?

Miért fizessem be?

Figyelt kérdés
Kaptam egy e-mail-t a telekomtól hogy befizetetlen számlám van rendezzem most online. A gond csak az hogy én nem vagyok telekomos előfizető!
2017. ápr. 21. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ne fizesd be online. Hívd fel őket hogy mi van most. Szerintem ez egy ilyen átverős dolog.
2017. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
átverés
2017. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
És ezt egyedül nem tudod eldönteni?
2017. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

#1

Miért hívjon fel egy céget, amelyik tévesen küldött neki egy számlát, ha ő nincs kapcsolatban az adott céggel?

2017. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
azért hívja fel, hogy töröljék az elérhetőségét, ha egyáltalán ők küldték, vagy tudjanak róla, hogy a nevükben ilyet küldözgetnek
2017. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

#5

Hogyan törölje az elérhetőségét egy cég, amelyikkel nincs kapcsolatban, azaz nem áll rendelkezésükre az elérhetősége?

2017. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban van, csak nem előfizető. Már, ha így van, mert ezt valahogy nem fejtette ki...
2017. ápr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

azt nem ertem, hogy valaki tenyleg nem hivna fel ilyenkor a ceget a tisztazas erdekeben? meddig tart az az 5 perces telefon? masreszt ha nem akarod a draga idot pazarolni, irj nekik mailt a printscreenekkel csatolva, ahol latszik a problemad.

biztos h nem hagynam annyiban.

2017. ápr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen kapcsolatban sosem àlltam velük. Ezért sem értem honnan vették az e-mail címem. Írtam nekik választ hogy nem vagyok előfizető náluk így nem fogok fizetni. Persze majd én hívogatom őket az èn pénzem fogyjon? Tudtommal nem 5 perc mire kapcsolnak vkit...
2017. ápr. 21. 10:15
 10/15 anonim ***** válasza:

#8

Nem, nem hívnám fel. Nem nekem van ilyen esetben tisztázni valóm. Én tudom, hogy semmi közöm hozzájuk.


Az, hogy ők valami miatt mást hisznek, az az ő bajuk. Tehát nekik kell erőfeszítéseket tenni.


Jogilag:

az bizonyít, aki állít. Jelen esetben a telekom és nem a kérdező, neki semmi dolga nincs.

2017. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!