Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért telnek ilyen piszkosul...

Miért telnek ilyen piszkosul nehezen a mindennapok?

Figyelt kérdés

Minden hétköznap valami irdatlan nehéz a felkelés. Péntekre valamivel könnyebbé válik a korán kelés persze. De ha munkanélküli vagyok vagy ha hétvégén kell korán kelnem, akkor reggel 5-kor ébresztőóra nélkül is felkelek. Akkor valahogy nem érzem tehernek. De hétfőn nem csak ez a "megint hétfő" feeling, hanem "az isten bssza meg ma is menni kell, ma is létezni kell, mikor vet már ennek véget a halál?!" van.

Miért van ez? Hogyan lehet ezen változtatni?



2017. ápr. 21. 10:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én munka előtt is iszok minden nap egy-két korty vodkát vagy bort. Péntek este meg egyedül a szobámban lemegy 2-3 l bor is. Reggelre alig emlékszek valamire, csak annyit látok, hogy összehánytam a szőnyegem meg néha az ágyra is jut.

22/F/meleg

2017. júl. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Borzasztó ezt olvasni... Pontosan tudom az előttem válaszolók és a kérdező mit él át. Pedig az élet nem egy kötelesség amit végre kell hajtani. A miénk és azt csinálunk vele amit akarunk. De a látszat a felszínes boldogság ideál az elvárásokkal, amit nem tudunk és sose fogunk utolérni, a felesleges kötelességek, a rabszolga üzemmód amit belénk programoztak, nem fogja engedi. Ez van.
2017. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Egyébként...annyi okos, értelmes embert látok itt ezen az oldalon, akik depressziósak, befásultak, rossz az életük, szenvednek. Kár hogy az ember erre pazarolja magát, az életét, az értelmét, amikor nagyon nagyon sok lehetőség lenne, amit még talán elképzelni sem tudunk ebben a szörnyű sötét kilátástalan monoton rabszolga tudatállapotban amiben éljük a mindennapokat. Az élet fényévekkel értékesebb boldogabb lehetne egy embernek még annál is amit az itt magukat boldognak valló emberek élnek, a "hétfőn várt végrehajtandó feladataikkal".. fel kéne ébredni.
2017. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát én suliban voltam rendszergazda és szintén alkohollal kezdtem már végül nagyon sok reggelt. De azt tudom hogy abban az évben rohadt sokat cigiztem, kávéztam. Annyira nincs boldogság az életemben, hogy már muszáj valamihez nyúlnom hogy valahogy érezzem magam. Ha tönkretesz hát tönkretesz... Nagyon egy érzelmes típus vagyok. Jobb agyféltekés alkat, de erősen reális is.
2018. jan. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja és amióta dolgozok, minden hétfőt utálok. Sőt, minden hétköznap reggelt. Nem bírom a kötöttségrket, a korlátokat. Nékem a kötetlen, végtelen terű, szabad szárnyalás való.
2018. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is sulis rendszergazda vagyok és cigizek rendesen. 21/F
2018. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez a korlátlan szárnyalásos szöveg nekem tetszik. :D
2018. jan. 21. 12:42
 18/18 A kérdező kommentje:
Ennyire rossz a sulis rendszergazdaság?
2018. jan. 21. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!