Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan közölnétek ezt a...

Ti hogyan közölnétek ezt a szüleitekkel és az edzőtökkel?

Figyelt kérdés

3 éve sportolok egy egyesületnél, de eljött számomra az a pont, amikor úgy érzem, hogy nem akarom folytatni. Magát a sportot szeretem, azt más módon beiktatnám, meg mellette edzőterembe járok és azt folytatnám és kilépnék az egyesületből. Nem szívesen teszem, de egyszerűen nem érzem jól magam abban a társaságban, légkörben. Viszont borzasztóan félek ezt közölni a szüleimmel, de legfőképpen attól, hogy odaálljak elé és a szemébe mondjam, hogy abbahagyom.

Esetleg valakinek van tapasztalata vagy ötlete ebben, hogy hogyan vezethetnén fel vagy közölhetném ezt velük?

Nagyon megköszönném a segítséget! 15/L


2017. ápr. 24. 19:06
 1/2 A kérdező kommentje:
* odálljak az edzőm elé
2017. ápr. 24. 19:07
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanez volt velem is. Szerintem nyíltan mondd meg, hogy nem érzed jól magad abban a társaságban, légkörben. Nekem bevált. Igazából, sok köze nincs hozzá, hogy miért hagyod abba. Főleg, ha folytatod, csak más módon.
2017. ápr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!