Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érdekel ennyire másnak...

Miért érdekel ennyire másnak a gondjai?

Figyelt kérdés

Szeretek tanácsot adni,meg hallgatni másokat hogy mik a gondjaik lehet ez jó lehet ez rossz dolgok is,míg pl:.A páromat nem érdekli,mások gondja baja,addig engem meg igen,ismeretlen emberekről van szó,a páromat is érdekli a családi ügy,de ismeretlen embereké nem.

Most pl:. egy olyan kislánnyal írok aki öngyilkos akar lenni sok problémája van stb:.engem meg érdekel s próbálok segíteni neki,míg a páromat egyáltalán nem érdekli.



2017. ápr. 24. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Annyira ismeretlen nem lehet ha már így megnyílt neked,a párodba meg kevesebb empátia szorult mint egy kavicsba.
2017. ápr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen ismeretlen a kislány,a vk-n ismertem meg a kékbálnás stroynál..... igy kezdtünk el beszélgetni hogy ő benne van ebbe a csoportba
2017. ápr. 24. 22:10
 3/13 A kérdező kommentje:
A párom úgy van vele hogy elég a saját gondjait meg oldani,neki se segít senki ha bajban van.
2017. ápr. 24. 22:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom az ilyen embereket,amúgy meg ez egy jó tulajdonság az ilyen dolgok tesznek emberré,nem a pénz meg a felszínes dolgok.


Meg több mint valószínű,hogy inkább csak "segítségért kíállt" ez a kislány ha annyira komolyan gondolná akkor nem próbálná meg kibeszélni magából.

2017. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ki szedtem belőle,amit tudtam s még ki is akarok belőle,és segíteni szeretnék neki.Remélem sikerül le beszélnem róla.

Azt hittem.én vagyok ennyire hülye hogy turkálok mások életébe.

A volt exemet is még terelgetem mert olyan még mint egy kis gyerek. :) :) :)

Bár közöm nem lenne hozzá,de valahogy érdekel hogy mivan vele ellátom jó tanácsokkal mintha kb:. az anyja lennék,bár neki nem volt anyja sose.És még sok sok ilyen példa :D

24 éves lány vagyok

2017. ápr. 24. 22:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy előző életeidben is már lelki segítő voltál. Valamiért késztetést érzel erre, próbáld meg kideríteni egy életforgatókönyv feltárással, hogy miért lehet ez.
2017. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Respect :)

Próbálj szegény kis csajjal elbeszélni lehet hogy egy kis ideig de boldogabbá tudod tenni.

2017. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Meg próbálok mindent ami lehetséges.

pszichológushoz is jár,de nekik nem mondja el mi a baja. ( vagdossa is magát )

És az exem gondjai még miért érdekelnek,ha már nem vagyunk együtt. :/ és nem is akarok tőle semmit,csak jóra terelni mert mióta szét mentünk azóta nagyon el züllött és neki sincs senki olyan aki segíthetne ( se anyja se apja )

2017. ápr. 24. 22:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyeltél arra, amit írtam?
2017. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Eggyüttérzésből teszed.Ami szerintem egy nagyon jó tulajdonság.
2017. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!