Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok csaj...

Miért van az, hogy sok csaj még éretlen de már szülik a gyereket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem általánosítottam. Semmivel se vagyok jobb. Csak talán annyival hogy Én a semmire nem szülnék gyereket.
2017. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
95%

Ez egyszerű: éretlenek!

Nem tudják pontosan hogy hogyan kell védekezni, mi lesz a következnénye ha lefekszenek, mert egészségtan órán amikor felvilágosítás van, azon röhögnek hogy fütyit meg puncit mutogatnak nekik, ahelyett hogy figyelnének.

Viszont már a 13-14 évesek cikinek tartják ha szüzek (bődületes baromság, sosem fogok vele egyet érteni), viszont nem akarják hogy kirekesszék őket ezért lefekszenek az első Jancsival aki azt mondja hogy nem lesz terhes a leányzó, ha kutyapózban élvez bele...

Hát röviden ezért...

2017. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezek csak a prolibb rétegnél valószínűbb, értelmes tanultabb 13-14 évesek nem fognak kefélni bárkivel, nem kell előhozakodni a kivételekkel, inkább a valószínűségeket értsétek meg, mellesleg az országba egyre több a hülyébb réteg, mer az okosabbak nem ide szülnek gyereket.
2017. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az ilyen lányok általában rossz családi körülmények között cseperedett, esetleg elrontotta, vagy elrontották a szüleik az életét. Van ilyen, sajnos. Különböző módokon, és különböző okokból előfordul. Nem tudom, hogy mostanában miért lesz ezekből több. Az ilyen csajok azért szülnek, mert azt hiszik, hogy így lesz értelme az életüknek. Ami lényegében igaz is, csakhogy mivel ők sem voltak túl okosak, valószínűleg az ő gyerekük is beleesik ebbe a hibába. Egyébként nem mindig csak a csajokon múlik, nem egy párt ismerek, ahol a férfi erőltette a gyereket, egy fiatal lánnyal...
2017. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért csak a lányokról van szó? :O Legalábbis sokatoknál. Egy gyerekhez ketten kellenek. Nem csak a nő szül és éretlen, az a gyerek igenis az apa felelőssége is lenne!!! Csak sokszor az van, hogy otthagyják a lányokat/nőket a bajban, akik gyerekszülés után szinte sehogy sem tudnak dolgozni, nincs aki vigyázzon a kicsire stb...

Amúgy egyetértek azokkal, akik azt mondták, hogy senkinek semmi joga, köze mások életéhez, gyerekvállalásához. És igenis vannak valódi balesetek, ahogy írtak is rá példát, nem minden csak felelőtlenség. :)

2017. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mert azt hiszik ezzel magukhoz tudják láncolni a pasit,és jól hiszik....sok hülye pasi utána még feleségül is veszi őket.
2017. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!