Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy csaj aki bejon csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki bejon csak van neki gyereke. az lenne a kerdesem hogy ti hogy allnatok ehez a temahoz? Lenne kedved nevelni mas gyereket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
En no vagyok, de nem kene olyan ferfi akinek mar van gyereke.
2016. okt. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Az apuka hol van, vele mi van?

Én nő vagyok, van is gyerekem, és nem zavarna "más gyereke" sem, feltéve ha nem bántja az enyémet.

2016. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Neked lenne kedved nevelni más gyerekét?

A te gyerekeddel is lelépne?

2016. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha normális a gyerek akkor nem zavarna.
2016. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
24 leszek és jelen helyzetben azt mondanám hogy nem igazán. Talán akkor, ha nagyon lenyűgöz a lány és a gyerekkel is jól kijövünk. Talán...
2016. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarna más gyereke. Ő nem tehet semmiről sem, megérdemel egy "apukát". Ha szereted a nőt, akkor el kell fogadnod gyerekkel együtt. Az nagyobb kérdés, hogy a gyerek elfogad-e téged vagy sem. Ez egy nagyon sarkalatos része az új kapcsolatodnak. Gatyát felkötni, egyszerre két embert kell "meghódítanod"!
2016. okt. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem rossz a kérdésfeltevés...

Attól, hogy valakinek van gyereke, még nem feltétlenül kell "nevelgetni". Sőt, én a magam részéről egyáltalán nem örülnék annak, ha a párom elkezdené nevelgetni a gyerekem, lévén ő belecsöppent egy sok éve kialakult nevelési gyakorlatba.

A gyerekemnek van apja, akivel sok időt tölt együtt. A páromnak sem anyagi, sem bármilyen más felelőssége nincs a gyermekem iránt. Kapcsolatuk inkább "baráti", és ezt így tartom egészségesnek. Nyilván vannak bizonyos kölcsönös kompromisszumok, amiket a hatékony együttélés érdekében meg kellett hoznunk. De azért ne kezdjen valaki gyereket "nevelni" úgy, hogy nulla tapasztalata van, nem ismeri az adott gyermeket, nem alakultak ki a közös szokások, értékrend, praktikák, stb. Én tudom (sok éves tapasztalat alapján), hogy mi hatásos a gyerekemnél és mi nem. A párom belecsöppent, nem tudja, és ezt szerencsére tiszteletben is tartja.

Alapvetően nem más a helyzet, mint amikor a párod bármely más családtagjával kellene együtt élni. (Például szülőkkel.) Ugyanúgy vannak kialakult szokások, értékek, amiket el kell sajátítani, fontos törekedni az együttműködésre, kompromisszumokra.


Nálunk legalábbis ez a gyakorlat alakult ki és jól működik.

2016. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy dolgot fontos tudatosítani magadban: nem te leszel az első. Soha, semmilyen körülmények között.

Ez sokak számára ijesztő, pedig idővel, közös családalapítás után is előjön ez a helyzet mindenképpen. Ha az egyik félnek már van gyereke, akkor előbb szembesülsz ezzel az egyébként természetes állapottal.

2016. okt. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arra gondolt a kérdező, hogy a papa helyett, mellett még ő is neveli, utasítgatja, megszab ezt-azt, stb. stb. Én inkább azt mondanám, hogy együtt élni. És ebben benne van, nevelni, de ésszel, magyarázattal, kompromisszummal, elfogadásra nevelni, ösztönözni, ha kell, egy kicsit noszogatni, viszont mindenek előtt dicsérni. Baráti kapcsolat legyen, de ezzel egyik fél se éljen vissza.
2016. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a gyereket az nevelje aki megcsinálta.
2016. okt. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!