Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire szoktatok megnézni...

Mennyire szoktatok megnézni az utcán, tömegközlekedési eszközön egy agresszívnak tűnő embert?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam nézni és mimdig készenlétben állok, hogyha túllép valami határt akkor beavatkozzak. Sanos már előfordult, hogy a Blahán egy 12-14 körüli svéd indián egy nénit kezdett el lökdösni és már majdnem meg is mtötte, csak véletlenül én is ott voltam aztán repült is szépen lefele a villamosról(nem vertem meg csak kapott egy karkicsavarást hogy megnyugodjon aztán meg szépen leszállítottam). Az volt az összetűzés oka hogy a kultúremberünk Mr Busta vagy hasonló remekművet hallgatott a villamoson külön hangszóróval jó hangosan, és egy nénit(nem csak őt de egyedül ő tette szóvá) zavart a sok kéromkodás(kis*pod a g*cimet és hasonlók) és ezért megkérte hogy kapcsolja ki. Kaptam is a rassztista mocsok magyar.... féle megjegyzéseket, de ugyanezt csináltam volna ha bárki más követi el. Szóval ja megnézem mert manapság sokszor fordul elő hogy valami történik, de az emberek nem mennek segíteni a letámadottnak hanem csak néznek vagy kameráznak ahelyett hogy odatolnák a seggüket és csinálnának valamit.
2017. ápr. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen 1-es válaszoló te vagy az ász és a szuperhős. Internetre jársz te is dicsekedni.
2017. ápr. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

De undorító tetű vagy te 2#-es! Biztos magadra ismertél!

1-es te tényleg ász vagy, hihetetlenül ritka az biztos, a te barátnőd már simán lennék :) Aki ennyire normális emberileg, annak mindenképpen :)

És igen: én is meg szoktam őket nézni. Undorodom tőlük elég rendesen...

2017. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
3-as jó kis kamu vagy, de tetszik az az erőltetett szöveg amit leadtál. Ha férfi vagy különösen tetszik a kérdezőnek is.:D
2017. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

#4:


Mivan, te vagy a lerendezett kisputtó öccse? Jöttél ide megvédeni a pángyodat, mi? Hülye cigány. :]

2017. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szuperhősködök, de rengeteg videó van az interneten ahol pl egy férfire 4-en mennek, és az emberek körülöttük meg elkezdenek kamerázni, a letámadottat meg szétrugdossák és semmit se tesznek. Számomra ez ugyanolyan gyáva viseljedés mint 4-en 1-re támadni. Sokkal többen állnak körbe mint a támadók. Ha kell akkor én bemennék hogy legalább 4 a 2 ellen legyen és hátha másokat is bátorítok és meg tudjuk védeni a letámadottat. Egyébként régebben tanultam jiu jitsut úgyhogy nem félek pár amatőtől, addig amíg fegyvertelenek. Ilyenkor sosem az az cél hogy a támadókból a sz*rt is kiverjük hanem hogy ártalmatlanítsuk őket pl karkicsavarás elég hatásos tud lenni. De sajnos csak egyszer sikerült eddig "szuperhősködnöm" a korábban említett szituációban, de bármilyen hasonló eset megtörtént és ha kell akkor én beavatkozok. Ha mások is így tennének akkor biztonságosabbak lennének az utcák. Ez nem önbíáskodás, hanem mások védelmében a támadó hatástalanítása. Úgyhogy amennyiben a támadó nem felfegyverzett akár egy késsel is akkor ajánlom hogy ti is hatástalanítsátok az ilyen szennyeket aki ilyet követ el, főleg ha többen vagytok mint az elkövetők.
2017. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan! Egyetértek.
2017. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
# 5: Egy cigánypurdé vagy.
2017. ápr. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!