Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 22 éves gyereket miért...

Egy 22 éves gyereket miért neveznek férfinak/nőnek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 15:11
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, te hány éves is vagy?
2017. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
83%
Én 22 éves vagyok, 6 éve dolgozok, férjem van, diplomám, most tervezzük a babát, nem érzem magam gyereknek bocsika :S
2017. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Jó nagy szégyen vagy uccsó
2017. máj. 1. 15:32
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez ember függő.

Van aki 22 éves korára többet megél és elér mint más 50 évesen, de van aki csak apucitól kéri a pénzt Iphonera.

2017. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Pl Mike Tyson már 19-20 évesen nehézsúlyú világbajnok volt. És nem apuci szponzorálta, meg vette neki a cuccokat.
2017. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
88%

"Jó nagy szégyen vagy uccsó"


Miért is? Mert ő mindent elért, amiről te csak álmodozol?

Juj kérdező, talán savanyú a szőlő? :D


A saját életedért te vagy a felelős, nem más. Ahol most tartasz jelenleg, arról csak is te tehetsz.

2017. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem irigykedtek már megint nem a kérdésre válaszoltál én meg csak megírtam a véleményem hogy 22 évesen nagyon korai a gyerek
2017. máj. 1. 15:45
 18/40 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem inkább nem is kommentálom azt, hogy te milyen ember lehetsz, mert nem tudnék rá olyan szavakat amit nem moderálnának.

De tudod én sem jókedvemben dolgoztam 16 évesen, hanem mert rákényszerültem, de nem hibáztattam senkit érte meg nem fikáztam másokat, mert a legtöbb korombeli otthon számítógépezett, amikor én iskola után mentem dolgozni 6-8 órákat..

Meg sorolhatnám tovább a végtelenségig, de nem fogom.

Az hogy te életképtelen vagy, az a te bajod, nem muszáj ilyennek lenni.

Na cső ;)

2017. máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
80%

A szitu az, hogy a kérdező 22 éves:


-munkanélküli

-esélyes, hogy egy normális iskolát sem tudott elvégezni

-szűz



Most azt várta, hogy mondjuk ki, hogy egy 22 éves igenis gyerek.

De sajnos még gondolkodni is h*lye, mert nem, egy 22 éves nem gyerek, és régen sem volt az.


A szüleink, nagyszüleint idejében 30as-80as évek között 16-20 évesek már 2 gyereket szültek, háztartást vezettek, házasok voltak.


Apám a 40-es években már 8-10 évesen dolgozott!


Most pont hogy visszafelé fejldődik ilyen téren kicsit a világ, de egy 22 éves már most sem gyerek, ha meg annak tartja magát, és a szülein élősködik 100%ban, úgy hogy pl nem is tanul meg semmit nem csinál az hatalmas gáz.

22 évesen meg már elég szomorú ha semmiféle testiségig nem jutott el egy másik emberrel, persze nem akkora tragédia, de a nemi érdeklődés az óvodai ismerkedések korszakát nem számítva 12-13 éves korban elkezdődik, akinél egyáltalán nem, és még pár évvel később sem ott baj van biza.

2017. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

#17


már válaszoltam a kérdésre :P


enyém a 4-es, 10-es, 11-es és a 16-os válasz. :)


az, hogy neked mi a véleményed, az csak rád tartozik. számomra meg a te felfogásod az irtó gáz!

2017. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!