Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy 22 éves gyereket miért...

Egy 22 éves gyereket miért neveznek férfinak/nőnek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 15:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
7%

#16 azért na essünk már térdre előtte. és ne vegyük már követendő példának.


Majd nézzük meg 10 év múlva milyen lesz neki egyedülálló elvált anyaként.

2017. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
84%

#21


miért kell a negatív oldalról közelíteni? ne magadból indulj már ki, oké?


mert te pl. 22 éves korodig mindent elértél, amit kitűztél magadnak célként? ha nem, akkor mit hápogsz itt?


tudod, egy kapcsolat akkor működőképes, ha mind a két fél tesz érte.

2017. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
95%

Ja mert aki 28 évesen szül mondjuk az tuti sohasem fog elválni, vagy inkább igaz, szüljünk 50 évesen, addigra biztos eljön az igaz szerelem, akkor már biztos nem kell válni, mert meghalunk hamarosan úgyis, akkor tényleg nem kell egyedülálló szülőnek lenni :D

Hagyjuk már az ilyen szövegeket, engem soha nem hatottak meg az ilyenek.

Ha egyedülálló szülő leszek akkor az leszek, akkor mi van?

Attól nem lesz a gyerekem apa nélkül, mert mi külön válunk...

És anyagilag se fog hiányt szenvedni, mert én nem az az ember vagyok ;)

Se egy 15 éves kapcsolat, se a 40 éves kor nem biztosíték arra, hogy nem leszel egyedülálló szülő ;)

2017. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
91%

A 12#-es válaszoló élete teljesen korrekt. Szúrja a szemed, hogy boldog élete van ilyen fiatalon? És ha fiatalon vállalal valaki gyereket? Mi a baj ezzel? Néhány huszonéves jobban nevel gyereket, mint sok negyvenes.

Szánalmas vagy, kérdező. ;)

2017. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Off: Nyelvtanilag helytelen a "tiszta szégyen" kifejezés, annak ellenére, hogy manapság divat használni. Hogy lehet valami tiszta és szégyen?! Vagy a tisztaság szégyen? Egyébként a szüzességre is használják a tisztaság szót. Hogy az mennyire szégyen, ha nem szűz valaki 22 évesen, nem tudom. Régen azonban 16 évesen már férjhez mentek a lányok, úgyhogy 18 éves korukra anyukák lehettek.

On: A gyermekkor ma kitolódik, de ha te azt mondod, hogy fiú vagy lány egy 22 évesre, akkor is tudni fogja a beszélgetőpartnered. Ha családos férfi vagy nő a 22 éves alany, akkor viszont mindenképp a férfi/fiatalember vagy nő/fiatalasszony kifejezés az ildomosabb. Egyébként ha valaki 10 éves és regisztrál olyan ismerőskereső oldalra, mint anno az iwiw volt, akkor is a nemnél a férfi vagy nő kifejezést jelölheti meg. Nincs külön olyan, hogy kisfiú vagy kislány.

2017. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
96%

talán irigy vagy rájuk?

nem érted miért nevezik őket férfinak/nőnek...

szerintem te idősebb lehetsz, de te még gyerek vagy :)

majd ha megértél rá, hogy felfogd akkor felfogod meglátod, megérted a miértjét :)

nálad még a gyerek fogalma túl tág, de igaz így beletartozol te is, de nyugi nem csak magadnál :)


24F

2017. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
78%
kerdezo menjel dolgozni ne anyad nyakan eloskodj
2017. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Xar életed neked van max xD
2017. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Nekünk? Kérdező, ki is ócsárol másokat? Nekem két perc ha elment az életemből arra, hogy ideválaszoljak.

Hány éves is vagy? Mit értél el?

2017. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Ti ócsároltok
2017. máj. 1. 18:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!