Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő vonaton felteszi a...

Ha egy nő vonaton felteszi a meztelen lábát a vele szemben lévő ülésre, ahol egy férfi ül, az szimplán bunkóság vagy lehet valami más jelentősége is a szituációnak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 20:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán bunkóság, a másiknak a semmibe vétele, de lehet provokáció is, bár ebből nem tudom milyen ismerkedés lenne, ha pl nálam próbálkozna be így. :)

Én akkor ismerkedek valakivel, ha az alap etikai dolgokkal tisztában van, ez meg igencsak nem fér bele.

2014. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Biztos izzadt a valaga ebben a nagy melegben, jól esett neki, hogy átjárta a szellő. :D
2014. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy? :D:D ha ott ül a férfi hova teszi a lábát???
2014. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ülj végig 2 seggel 14 órát majd megtudod :D
2014. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Hogy?

Cipő nélkül,mezítláb?

Közel tette hozzá?

Ha nem volt büdös,akkor nem bunkó,lehet azt hitte,lábraizgulós kéjenc vagy:D

2014. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3-as kommentnek: négyes ülésen előttem üres ülés, mellettem a nő lába, így értelemszerűen a másikon maga a nő volt.

5-ös komment: mezítláb volt, nem tette közel hozzám. Nem kértem, hogy tegye fel a tappancsait, így honnan gondolná, hogy „lábraizgulós kéjenc” lennék? Csak szimplán feltette.

2014. júl. 7. 21:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor ez semmit se jelent...
2014. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Bár nem értem ez miért bunkóság???
2014. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Elég illetlen és bunkó dolog, még ha meleg is van. Meg kellett volna kérdeznie téged, hogy zavar-e, ha felteszi a lábát. Ha ki akart volna kezdeni veled, akkor is megkérdezhette volna, mert akkor mégtöbb figyelmet kap a dolog, és közben dobhatott volna egy mosolyt, hogy vedd a jelet. Szóval, simán tahó.
2014. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

4-es komment: Még hogyha fájt is a lába, nem hinném, hogy kb. 60 kilométert nem bír ki normálisan ülve, az pedig nem 14 órás utazást jelent : ).

8-as komment: szerencséje volt, hogy nem az a „leugatós” típus vagyok, de szerintem minimum illendő lenne megkérdezni, hogy nem zavarja-e a másikat – még hogyha ápolt az a láb. Elvileg a szék ülésre való, másrészt nem otthon volt, ahol mindent megtehet, harmadrészt tényleg vannak (elvileg) illemszabályok, amik mindenkire vonatkoznak.

2014. júl. 7. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!