Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én egy vesztes vagyok?

Én egy vesztes vagyok?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok munkahelyről munkahelyre vándoroltam, mindig egy kicsit arrébb mire úgy érzem megtaláltam a helyem 150km.re szülővárosomtól.

Nincs szinte semmim( najó van egy 8éves autóm nincs rajta hitel és 4m ft megtakarításom ) albérletben élek barátok elmaradoztak a távolság miatt.

Szüleimtől és fb-ről látom a régi barátok mind mid a szülővárosban maradtak mindenki megtalálta már a párját,jó munkájuk van házat vettek, sőt van aki új házat épít van akiknek már gyereke is van és rendszeresen összejárnak, kerti sütögetés szülinap stb

Úgy érzem 33 évesen elvesztem, így fogom leélni az boldogtalan életem.


2017. máj. 6. 20:39
 1/8 BexiSzJGBábel válasza:
100%
Ne veszísd el a reményt! Mindennek eljön egyszer az ideje. Ezt nem lehet sürgetni, mert a jó dolgokhoz idő kell! Éld az életed és hidd el mindemt megkapsz amikor eljön az ideje!
2017. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vesztes lennél? Én szívesen cserélnék veled.
2017. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, sokan lennének a helyedben.

Egyáltalán miért fordult meg ez a kérdés a fejedben?

2017. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A régi barátok mind boldogok és haladnak előre az életben, én meg toporog egyhelyben. Nincs senkim Kilátás sincs rá. A szüleim már azt hiszik meleg vagyok.

Napi 12 órát dolgozok de csak azért hogy unatkozzak. A hétvége alvással és tv nézéssel telik és alig várom a hétfőt hogy hogy legyen kihez szólni a munkahelyen.

2017. máj. 6. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hasonló korban találtam meg kicsit arrébb a helyem - most 1200 km-re vagyok a szülővárosomtól, mégis elvagyok. Pedig itt még kilátástalanabb a partnerkeresés, de még van remény! Neked sem szabad feladni, mozdulj ki, próbálj a kollégákkal bratyizni, programokat szervezni!
2017. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor hétvégén ne a tv előtt punnyadj! Mozdulj ki, ismerkedni bárhol lehet. Otthon heverészve ne várd, hogy a "nagy Ő" majd egyszer csak bekopogtat.
2017. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor vagy vesztes, ha magadról ezt gondolod (nincs köze a külsőségekhez)... és mivel ez így van, ezért IGEN, vesztes vagy!


Csak a gondolkodásodon múlik, hogy mi vagy... asszertív kommunikációt alkalmazz a belső kommunikációdban!

2017. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figy, nem a pina az egyetlen értelme és célja az életnek.

Találj valami hobbit magadnak, és foglald el magad. Én 34 vagyok, anyagilag rendben, de számomra is teljesen esélytelen, hogy legyen párom, családom, bár amúgy jelentkező csaj lenne bőven, én vagyok az oka, hogy így van, az utolsó komoly kapcsolatom után már nem tudok már bízni a nőkben, még olyan szinten sem, hogy csak egy laza kapcsolatom legyen, vagy akár csak úgy egyszeri alkalommal lefeküdjek egy nővel.

De van egy csomó minden, ami leköt, gitározok, edzek, túrázgatni járok, stb., de simán elmegyek egyedül egy jó koncertre is bármikor, nem kell ezekhez a dolgokhoz mindenáron társaság.

2017. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!