Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itthagyjam az egyetemet? (sos)

Itthagyjam az egyetemet? (sos)

Figyelt kérdés

Jelenleg jogi szakon vagyok de nem igazán tetszik. Nem hiszem hogy elfogok tudni helyezkedni vele, nem tetszik a sok magolás. Azt kellene éreznem hogy megtaláltam az utam..de nem érzem. Úgy érzem rossz itt nekem.

Ez a választásom egyik exem miatt történt aki erre a szakra jár, és követni akartam. Előtte 5 évig az volt bennem hogy tanító, vagy óvónő szeretnék lenni mert valahogy megértetem magam a gyerekekkel.

Ráadásul itt most nem államin vagyok hanem önköltségesen és nem akarok 1 milliós hitelt magamnak mire végzek úgy hogy utána mindenképpen még tanulni kéne valamit mert ezzel a szakkal semmire nem megyek ( igazságügyi igazgatás)

Tehát vagy jogot, vagy kriminológiát, vagy valamit.

Anyut is kezdem sajnálni mert nagyon sok pénzt ad nekem és nagyon sok pénz van már ebben a szakmában is pedig még csak fél éve vagyok itt.

Aztán lehet sehova nem tudok elhelyezkedni vele. Nem érzem jól magam ha felmegyek. Nem találtam meg azt a baráti közeget sem, órákra nem jártam be mert nem érdekel.. semmi..

Szerintetek mit tegyek?

Kérek segítsetek tanácsokkal!!

21/L


2017. máj. 7. 17:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Óvónőire vagy tanítóra szeretnék menni 1 év múlva.
2017. máj. 7. 17:47
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen, válts. Óvónői vagy tanítói szakkal nem fogsz meggazdagodni, de legalább szereted majd, amit csinálsz.
2017. máj. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

És nem halmozom a hitelt.

ezt az 500.000 forintot letudom 1 év alatt ami összegyűlt legalább.

Igazságüggyel sem tudnék elhelyezkedni. Kamu szakma szerintem.

2017. máj. 7. 17:54
 4/16 anonim ***** válasza:
Válts, és csináld amit szeretnél, nincs meg késő, hogy megtaláld az utad. :)
2017. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
25 éves leszek mire végzek. Az nem sok akkor igaz? :/
2017. máj. 7. 18:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, hogy mi a fontosabb. Hogy mikor végzel vagy mivel fogsz foglalkozni.
2017. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sosincs túl késő..jobb későn mint soha
2017. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25 vagyok, óvodapedagógia szakon. Júniusban államvizsgázom. :-)
2017. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Juuuj :) És milyen? Mit gondolsz az elhelyezkedési lehetőségekről? Megbántad hogy oda mentél? Az amire számítottál? :)
2017. máj. 7. 20:22
 10/16 A kérdező kommentje:
Nappalis vagy vagy levelező? Ha levelező akkor mennyire nehéz úgy hogy nem teszik alád az anyagot? :)
2017. máj. 7. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!