Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen...

Hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú, ostoba?

Figyelt kérdés
Szombaton elmentem nagyszüleimhez, aztán mamám ebéd után mondta, hogy agódik miattam mert azt hallotta rossztársaságba kerültem. Én csak ülltem és megállt a kávé a számban mert nem értettem míért mond ilyet. Vissza kérdeztem, hogy ezt honnan gondolja. Erre azt válaszolta, mondták neki, hogy járnak értem a bünözők minden féle luxus autokkal mostanában és csak reggel vagy hajnalban hoznak haza. Egyből tudtam (később ki is derült),hogy megint az a pletykagyáros szomszéd öreg asszony kavarja a s**rt. Az egész szerintem abból indult, hogy mostanában elszoktam menni a haverokkal horgászni ezért valaki mindig értem jön egy Mitsubishi L200 vagy egy Ford Ranger vagy egy BMW X3. Nagyon gengszter igaz? Másik haverom akivel moziba szoktunk menni,vagy a Golfjával jön vagy ha az nem szuperál akkor a szülei Passat-jával. Lényeg a lényeg elég sok autó fordul meg nálunk de akkor is nem értem miért kell ilyen hülye pletykákat terjeszteni az emberről.

2017. máj. 7. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A kis ember folyton másokról beszél, a nagy ember másoknak teremt boldogságot.
2017. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!