Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még művész lelkű fiúk?

Fruzsa8 kérdése:

Vannak még művész lelkű fiúk?

Figyelt kérdés
Az az,olyan fiúkra gondolok,akik szeretnek festeni,rajzolni,szobrászkodni vagy akár zenélni és kicsit különösebb a stílusuk. Nem tudom pontosan miért kérdem ezt,de kíváncsi vagyok és jelen állapotomban kicsit elveszett

2017. máj. 9. 13:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kínai hangszereken játszok, keleti kalligráfiával és pecsétkőfaragással is próbálkozok. Van még ukulelém is. :D

Anyám 7 húros orosz gitárja át van húrozva 6 húrra, de azt sokkal keményebben kell lefogni mint a keleti hangszereket.

(Csunghu, sanxian. Van még ezenkívül egy muzeális sanxianom aminek a ragasztását sikerült elrontanom, egy olcsó kicsi erhu, egy egyszerű kivitelű banhu meg egy rebáb, amiről az eladó se tudta hogy mi :D)

Most meg vettem egy tibeti zenélő tálat relaxációs célból.

2018. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ja és a régi sanxian egész más kivitelű mint a modern, a hangzása is más és ha a közelében elköhintem magam akkor megszólal :D
2018. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!