Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki nem iszik alkoholt...

Ha valaki nem iszik alkoholt társaságban, akkor miért erőltetik mások? "ne csináld, hogy nem iszol" "hogy tudsz így szórakozni? "

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt? Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

2017. máj. 10. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát annyit hogy légy magadnál . Az akaratod erősebb és ha te nem iszol akkor ne is igyál . Ne is engedd ennyi
2017. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

elutasítani..


én pl ezért is járok autóval mindenhova.. így van kifogás, hogy miért nem iszok.


Amúgy meg utálom az alkohol minden formáját.

2017. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

1-2 ital nem a világ vége, aki ennyit sem bír, az ne menjen olyan helyre, olyan társasággal, és barátai se legyenek.

Ráadásul sokan úgy hadakoznak ellene hogy nem is ittak soha se egy cent whisky-t mondjuk.


Senki nem arra akar rábeszélni hogy kapj be két extasy-t rögtön elsőre.


Másabb a zene, a hangulat, oldódik az ember, tehát vannak pozitív hatásai.

2017. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
3-as, te meg kapjál alkoholmérgezést, aztán kaparjanak el valahol az út szélén.
2017. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
A magadfajtának már nem is alkoholt kínálnék hanem drogot a kóládba, utána amikor hatni kezd röhögnék rajtad.
2017. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"hanem drogot a kóládba" milyen tapasztalt vagy, te így csajozol vagy pont téged dugtak így meg
2017. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

#3 milyen primitív meglátásod van.. hogy aki nem iszik alkoholt annak ne legyenek barátai?! Te beteg vagy ember!


Igen soha nem voltam berúgva, ittam már piát de az a 2 korty is elég volt, hogy ebből én nem kérek!

2017. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Birkatorveny miatt.

Ha piások közé akarsz bekerulni azt csak piásan lehet.

De kb ez mindenhol igy van. Pl versenypingpongozok koze sem igen kerulhetsz ütő nelkul

2017. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Habár...ajánld fel hogy leszel a sofőrjük.akkor tuti bevesznek a bandába
2017. máj. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondj nemet.

Régen elég sokat piáltam,mindenki tudta rólam. De majdnem 2 éve egyáltalán nem iszok semmiféle alkoholt. Ha kínálnak csak simán azt mindom,hogy nem. Ès nem engedek.

Eleinte minden összejövetelen,családi eseményen kínálgattak,erőszakoskodtak,nem akarták elhinni,hogy tényleg nem iszok. De mivel látták,hogy nem érnek el semmit az unszolásukkal,így már meg sem szoktak kínálni alkohollal. Nem futnak felesleges köröket. 😁

2017. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!