Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvertek hagyjam annyiban?

Megvertek hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

Május 1. történt az eset ,amikor elmemem a haverjaimmal bulizni és egy cigány csoport közeledett felénk többen bevoltak közülük rugva köztük énis de nemamnyira ...Majd kötekedni kezdtek belénk és az eggyik elkapott a nyakamon keresztül és elkezdett szorítanu majd kiszabadultam és ütni kezdett én eggyet odaütöttem neki majd futni kezdtem ... a haverjaimmal voltam 4 voltunk ök meg több mint 10 esélyem nemlett volna ellenük... már a rendoröket akartam hívni de a haverjaim lebeszéltek róla... azťondák ha problémánk van velük akkor azt nekik mondjam ... szinte megvertek és megaláztak ... és én csak azt mondtam nekik ,hogy mi a probléma ... mert az egyik haveromba kezdtek kötekedni .. amúgy volt a helyszînen rendör de nemért annyir a dolog a barátaiˇ nemakartak ügyet .... 14/F

Bocsi ha hosszú és az esetleges helyesírási hibákért is ... troĺlok kiméletek



#bosszú #megverés #hagyjam annyiban
2017. máj. 12. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Megvertek hagyjam annyiban?"


Legjobb annyiban hagyni, szerintem.


Mondjuk benne van az emberben hogy komolyan mondom széjjel csapjon közöttük, de legjobb elfelejteni, valami selejtes emberek, állatok.


Én ha megyek valahova városban inkább az elkerülő magatartást veszem fel, ha már látod hogy probléma lenne, le kell lépni, én ezt teszem.


Valami szerencsétlen emberek.

2017. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit csinálnál? Ezekkel annyit lehetne csinálni, hogy ásol nekik egy szép árkot, majd mellé állítot és fejbelövöd őket, de arra se képes nem vagy, se túl jól nem járnál vele.
2017. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek keménykedni, ezek valami idióták.


Kérdező: ha látod hogy b@@zdmeg lesz akkor lépsz le azt húzod a csíkot elfele, én még a haverokat is otthagynám, verjék meg azokat, ha nem lépnek azok is lefele.


De mi ott álltál mint egy zsák?

2017. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor tökéletesen érvényesül a "Szégyen a futás, de hasznos" mondás.
2017. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen jöttek ránk és már ha úgyvolt ,hogy futottam és kiesett a zsebemböl a telóm .. aztán azzal fenyegettem öket ,hogy hívom a zsarulat de mi semmit nemcsináltunk nekik ök egyszerüen letámadtak :/
2017. máj. 12. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggjobb a megelőzés szerez be valami önvédelmi eszközt de már ne jelensd fel őket semmi értelme
2017. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

hát gondolom bosszúból nem akarjátok megveretni őket....

vagy igen?

2019. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!