Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történt a mostani emberekke...

Mi történt a mostani emberekkel? Miért van az, hogy amikor összefutunk az utcán akkor hú jaj de jó de örülök neked, hogy találkoztunk, hozzunk össze valamikor találkozót, aztán ez annyiban is marad?

Figyelt kérdés
Azt tapasztalom mostanában,hogy az emberek beígérnek valamit és nem tartják be.Nem hívnak vissza,nem mennek el a találkozóra,nem tartják magukat a megbeszéltekhez,aztán ha egy pár hónap múlva véletlen összefutunk akkor mindenféle hülye kifogással mossák magukat.Mindegy az,hogy rokon barát,vagy ismerős,de most ez van ,és ez borzasztó.
2015. márc. 10. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Te meg ülsz a seggeden ès ugyanúgy nem csinálsz semmit. Akkor mia kèrdès? Kettőn áll a vásár.
2015. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan veszed,hogy ülök a seggemen?Én elmegyek a találkozóra,üzenek neki,de ő válaszra se méltat.Mit gondolsz zaklassam éjjel nappal?Szerintem ha nem tudsz semmit rólam ne írj ide,mivel nem ez volt a kérdés.
2015. márc. 10. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes? Valojaban nem akarnak veled talalkozni csak ezt nem akarjak a szemedbe mondani mert udvariasak.
2015. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért kezdeményeznek,hogy találkozzunk pl.hétvégén?Nem én találtam ki,hogy találkozzunk.Én szabaddá teszem a hétvégére magam úgy intézem a dolgaimat és erre nem jön el és nem jelentkezik.Miért van ez?Van én nekem más dolgom is mint őket várjam itthon.A kérdésem általános,hogy miért ilyenek az emberek?Mondok akkor néhány példát.Az unokahugom megkért,hogy adjam ki neki az üresen álló lakásomat.Megbeszéltük,hogy ekkor és ekkor felhív és megdumáljuk a részleteket.Vártam a telefonját,de hiába.Akkor írtam neki sms-t,hogy érdekli-e még a lakás,mert ha nem akkor kiadnám másnak,de válaszra se méltatott.Másik meg egy ismerősöm,akinek pár hónappal ezelőtt segítettem jogi ügyeket intézni,mert válási problémái voltak neki,ő is megígérte,hogy átjönnek hozzánk a gyerekekkel hétvégére,de hiába vártuk nem jöttek.Felhívtam az ismerősöm,és akkor mondta,hogy ja nem érzi jól magát azért nem jött át,de majd hamarosan találkozunk.Pár hónapra rá összefutok vele az utcán és látom terhes a 3.hónapban van.Hú milyen jó ,hogy találkoztunk,mondja ő,és de jó lenne dumcsizni,vasárnap felhívlak és megbeszélhetnénk mikor találkozzunk.Aztán vasárnap hiába vártam nem hívott fel.Akkor ott van a lányom keresztapja is akit már meg sem ismer a lányom,mert az is már jó ideje nem jön át hozzánk.A rokonok is felénk se néznek,ha én nem keresem őket akkor nem találkozunk.A hugommal is hónapok óta nem beszéltem.Szóval nem értem mi lehet a baj.Én kedves vendégszerető embernek tartom magam,és akinek tudok segítek.Nem szokásom megbántani az embereket,ha hibázom akkor bocsánatot kérek.Nem tudom mi lehet a probléma amiért az emberek ennyire maguknak valóak lettek,és nem tartják a kapcsolataikat.
2015. márc. 10. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom :(

Magamból kiindulva, olykor úgy érzem zavarnék. Nem lehet hogy jobban kéne őket biztatni?

Bár ez a lakásos dolog..... Ha neki kell, akkor csak menjen már utána a dolognak.

2015. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugye?Én egyszerűen nem értem ezt meg,hogy kell neki valami és nem jelentkezik.Gondolom már nem kell neki a lakás.
2015. márc. 10. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam ezt, hogy meg van beszélve valami program és soha nem lesz az egészből semmi...

És akkor képesek 10. alkalom után is mondani, hogy akkor majd megyünk meg mit tudom én, aztán megint semmi... Hát a pofám leszakad.

2015. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!