Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a leggázabb...

Milyen volt a leggázabb randid? Elmeséled?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Nem volt még, ugazi randim

Ennél gázabb sztori nincs a földön :((((

2017. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
A srácnak semmi ötlete nem volt, hogy hová menjünk, gazdag hapsi volt. Az étteremben a gazdagságáról meg a családja befolyásosságáról beszélt, lélegzetvisszatartva vártam a csattanót, viszont rá kellett jönnöm, hogy ez egy hatalmas, rossz vicc. 😀 A kajával is elrontottam a gyomrom, úgyhogy dupla szenvedés volt.
2017. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer fb-on beszélgettem egy fiúval és elhívott randizni. De nem igazán tetszett, külsőre se, meg amúgy tök ápolatlan is volt, úgy ment oda a találkára, hogy előtte elment a haverjaival focizni és nem is fürdött előtte, hanem izzadtan, büdösen jött el..meg volt egy elég durva szájszaga is, még rágóval is megkínáltam, de nem esett le neki xD Meg eléggé unalmas is volt...És mikor hazaértem, láttam, hogy írt egy üzenetet, hogy van-e kedvem máskor is találkozni? Én meg direkt elővettem a legkedvesebb "énemet" és egy csomó mellébeszélés meg köntörfalazgatás keretében mondtam neki, hogy bocsi, de szerintem jobb lenne, ha barátok maradnánk, mire visszaírt egy regényt kb, amit el se olvastam, csak pár szót belőle, de annyi is elég volt..:D Láttam, hogy kb minden mondat arról szólt, hogy mekkora üdös nagy qrva vagyok, és a végére odaírta, hogy egy hálátlan r1banc vagyok azért is, mert vett nekem egy doboz kólát és ezután közlöm vele, hogy mégse tetszik, most miattam kidobott az ablakon kb 500 ft-ot..:D
2017. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Épp tegnap. Nem jött el a csaj.
2017. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Egy olyan lányt vittem el moziba, aki agyilag enyhén kuplungos, külsőre nem szép, de még nem is intelligens.


Ezektől eltekintve annyira sem tisztelt, hogy mikor beszéltem hozzá, nem volt hajlandó letenni a telefonját.


Baráti társaságban mikor egy asztalnál ülünk 4-8-an, és a társalgás helyett mindenki nyomkodja a sz@rját, az elég zavaró tud lenni.

2017. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ez inkább érdekes volt . Engem a nyugisabb zárkózott nőcik nem mozgatnak meg . Segítettem egy csajnak ( teljesen JULIETTE BINOCHE hasonmás)meglépni egy kényes szituációból , ő hálás volt és eljártunk néha dumálni megtanítottam biliárdozni . Aztán egyik beülős helyen levette a pulcsiját , a dekoltázsa nagyon izgi volt és az arca is egyre jobban tetszett . Ez feltűnt neki , haza kísérve megkérdezte megmutassa e a melleit ... Aztán nyíltan közölte hogy hónapok szereti ha nyalják a babapunciját , és napi 2 cumi az alap és imádja az anált ... Ott egy VI. keri kapualjban megujjaztam a popóját miközben szoptam a melleit . Max 28nak néztem , én kicsit több voltam , nevetett 36 éves volt ... 1 évig élt a szexkapcsolat , a kevés legjobbak között említjük egymást .
2017. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Adott emberrel nem találkoztam, mert lemondtam a randit. Vele csak msn-en (boldog békeidők) beszélgettem. Egy érdeklődési köre volt és erről beszélt folyamatosan. De úgy, hogy csak erről, nem is érdekelte semmi velem kapcsolatban, ömlött belőle a sok információ az adott témáról. Konkrétan volt, hogy hat órán keresztül írt egyfolytában erről a témáról és videókat, képeket küldött. Aztán írtam neki, hogy lehet adott napon ebben és ebben a kocsmában fogunk tartózkodni, ha gondolja ott találkozhatunk. Erre már tervezni kezdte, hogy milyen újságokat és könyveket hoz el a kedvenc témájáról, mennyire jó lesz.

Már ekkor kicsit szarul éreztem magam...aztán írni kezdte, hogy reméli azért nem járok el szórakozni annyit, mert ő féltékeny típus, meg ő elvárja, hogy a nője otthon legyen, hiszen ez a feladata, aztán közölte, hogy amúgy rokkantnyugdíjas, és 15 évvel idősebb, mint írta, ja hát igen kicsit ferdített a koráról...ekkor írtam neki, hogy ne haragudj, de különbözik az értékrendünk, plusz ez nem normális, amit csinál, inkább hagyjuk az egészet. Többször megírtam neki, hogy egyrészt nem akarok vele találkozni, másrészt nem is megyünk a társasággal arra a helyre. Ő meg írt, hogy jaaaj ne csináljam, hol rontotta el.


Majd aznap amikor lett volna a találkozó és amit lemondtam, kaptam tőle egy mocskolódó üzenetet, hogy ott várt a helyen és hogy hol "vihorásztam a barátaimmal". Erre már nem is válaszoltam...


Barátomnak meg az a sztorija, hogy a lány a harmadik randi után már esküvőről beszélt neki és hogy milyen ruhába legyenek a lagzin...

2017. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

kint voltunk a strandon és egy másik haveri társasággal is összefutottunk aztán volt köztük egy baromi jó csaj,az volt a neve rita.

dumálgattam vele,úszkáltunk stb,nagyon tuti teste volt.

aztán este összefutottam egy másik társasággal,ott is voltak lányok,adtam magam nekik,viccel,bókkal stb.


másnap csörgött a telefonom,hogy szia rita vagyok tegnap találkoztunk elkértem egy haverodtól a számod,van-e kedved találkozni.

mondtam,hogy igen lehet róla szó,akkor este.

este ott állok a szívem kalapál,találkoztam közben egy ismerősömmel,de elhajtottam,hogy éppen várok valakit.

aztán jött még egy ismerős kis lepattant lány abból a csapatból akikkel este találkoztam,de neki is mondtam,hogy bocs de várok valakit...

erre azt mondja a kis lepattant,engem vársz én vagyok rita...:O

nah szóval ő is rita volt mint kiderült.

2017. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn megismertem valakit, nagyon megvolt az összhang. Sok közös téma, marha jó beszélgetések. Mutatott képet is magáról. Nem volt az esetem, de csinos, ápolt, és szép arcú volt. Gondoltam egy randit megér.

Elmentem a megbeszélt helyre és vártam. Kis késéssel, de jött is... egy olyan gnóm barna bőrű, nagy orrú románcigány nő koszos kitaposott papucsban, koszos kinyúlt pólóban,büdösen, a haja vagy korpás vagy tetves volt... először amikor hozzám szólt el akartam zavarni. Aztán megdöbbentem, és csak annyit tudtam kinyögni, hogy ez valami vicc? Na ez volt életem leggázabb randija.

2017. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Így végiggondolva volt egy pár, főleg internetről.


Egyik csaj például eljött és végig napszemüvegben volt, de egy percre nem vette le. Úgy sétálgattunk vagy fél órát, aztán meguntam és mondtam hogy lépek, nem volt semmi összhang.


Másik esetben a csajnak küldtek képeket, meg minden, tehát láthatott is. De élőben már ahogy odamentem szinte fintort láttam az arcán, és a nulladik percben lejött hogy leginkább menekülne. Azért még próbáltam menteni a menthetőt, beszélgetni, de csak húzta a száját. Kérdeztem hogy menjünk e valahova, vagy hagyjuk az egészet? Erre az volt a válasz hogy "Mindegy". Kiment mosdóba és vissza telefonálva jött, hangosan közölve hogy "Igen, szerintem fél óra és ott leszek..." Aztán még egy utolsó próbát tettem, vártunk a metróra, és mikor megjött, közöltem hogy "én most lépek" és otthagytam. Ezt éreztem a legmegalázóbb "randinak".


De volt egy csaj, elég ketyós volt, de el lehetett dumálni vele. Levonatoztam hozzá, és dumálgattunk. De előtte mondta hogy a barátja "eltűnt" elég zavaros szöveg volt, hogy nem érte el, nem vette fel a telefont, lehet öngyilkos lett...Én meg néztem hogy mi a f..sz. A randi vége felé meg egyszer csak bemondta hogy "képzeld meglett a barátom, csak a telefonja volt lemerülve"...Aha...Hát onnantól én voltam úgy hogy szabaduljak már innen. Mondtam is, hogy lassan húzok el. Ő még kérdezte hogy találkozunk e még valaha...közöltem hogy biztos nem... :D


De volt "viccesen" gáz randim is. Második randi, első igazából csak egy sörözésnek indult. Másodjára meg egyetem miatt éjszakáztam, délben leadás, délután mondom ledőlök még pár órára legalább, beállítottam ébresztőt, gondoltam felkelek, megfürdök, megborotválkozom. Erre megjön lakótársam, arra keltem fel...pont akkor mikorra már a randira kellett volna érnem. Csajnak még dobtam egy üzenetet mert pénz sem volt telómon, hogy kicsit kések :D És elindultam gyűrött ruhába, totál ápolatlanul... :D A poén ráadásul, hogy az egyik Budai hídhoz beszéltük meg a találkát, mondtam neki hogy a villamosról leszáll és ott van...út közben meg beugrott hogy az a híd 1-el arrébb van, szóval vagy 2 kilométert sétálhatott is mire odaért :D Hát érthetően nem sikerült jól a randi :D


Vagy egyik volt barátnőmmel is majdnem lefulladt a randi. Én nyomtam a szöveget ő meg csak ült és hallgatott, alig szólt, nem tudtam hogy érzi magát, jól, rosszul, menekülne vagy sem...Láttam is hogy feszült volt. Már nagyon gondolkodtam rajta, hogy felszállok az első buszra és megyek haza. Aztán úgy voltam vele, egyszer élünk, max nem látom többet, egy pillanatban elkaptam, megcsókoltam, megfogtam a kezét és elindultunk...onnantól tudtuk hogy ebből kapcsolat lesz :D

2017. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!