Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a leggázabb...

Milyen volt a leggázabb randid? Elmeséled?

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 18:16
1 2
 11/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
46%
Bár szerintem a leggázabb, hogy az elmúlt 3-4 évben konkrétan randizni sem voltam...
2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A penny parkoloban kellett varnom a sracra. Ott alltam egy orat, mire megerkezett... mar itt tele volt a hocipom. Eleve egy parkoloban es meg en varjam, a lany?! Elmentunk meginni egy kolat. Szohoz sem tudtam jutni, ket oran keresztul meselt egy masik csajrol, hogy elete szerelme es blablablabla.... nagyon gaz volt, le se lehetett razni raadasul. Na mondom nekem mennem kell haza, bocsi. Erre nem hazakisert?! Akarhanyszor probalkoztam, hogy oooo innen kozel lakok, hazatalalok mar egyedul isnevelt, mindig az volt a valasz, hogy nem baj hazakiserlek. Aztan meg a kapuban is dumalt a csajrol ezer evig. Azt hittem sose szabadulok meg.
2017. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!