Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vettetek magatoknak...

Mit vettetek magatoknak utoljára vagy mit terveztek venni a közeljövőben?

Figyelt kérdés

Nem egy csokira vagy egy uacsko chipsre gondolok, hanem értékesebb dologra. Pl telefon, autó, utazás, lakás, egyebek. Amikre vágytatok és végre megkaphattátok.

Milyen érzés hogy végre megvan?


2017. máj. 17. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy utazás Angliába. Évek óta vágytam erre, de sose jött össze, mindig valami közbejött és most végre valahára minden rendben van és mehetünk. Nem voltam ilyen boldog már évek óta. Ennél jobb érzés nem létezik a világon.
2017. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 gnoomage ***** válasza:
Ami minimum 100-150 volt vagy felette az egy telefon volt karácsony előtt. Jó érzés, de valójában én mindig olyan dolgot veszek amiket nap mint nap használok, így kb 3-4 nap után hozzá szokok és elmúlik a hatása.
2017. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Befizettem az érettségiket. Ha felvettek a szakra amire jelentkeztem, akkor egy laptopot szeretnék majd.
2017. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1: én pont itt vagyok. Milyen céllal mész es hová?


2: én is így vagyok vele. Milyen telefont vettél?


3: sok sikert. Milyen laptopot néztél ki?

2017. máj. 17. 16:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Londonba megyek a férjemmel és egy jó barátunkkal, aki ott csatlakozik hozzánk. Hármasban mi mindig jóban voltunk, de munka mellett nehéz volt összehozni egy kis kiruccanást. Egyikőnk sem volt még Londonban, de mindhárman mindig is szerettünk volna ellátogatni oda, ezért lett ez a célpont.
2017. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó kirandulast, de esernyő legyen nálatok;-)
2017. máj. 17. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:

Pár nyári ruhát tervezek, 20+ fok van, és megsülök. :)


Legutóbb pedig egy fürdőrucit vettünk (a párom segített kiválasztani)

2017. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7: biztosan jól nézel ki benne, és igen, nem lehet nyáron is kabátban járni:-)
2017. máj. 17. 17:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Koncert és fesztival jegyeket vettem. Imádom mikor a kezembe van végre és számolom vissza a napokat, hogy élőben láthassam a kedvenc bandáinat. 😊
2017. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Beyerdynamic fejhallgatót vettem, hangkártyával.
2017. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!