Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ennyire beképzelt...

Miért lett ennyire beképzelt ez a lány? Bővebben lent! 👇

Figyelt kérdés

Régebben, jó pár éve még tök cuki volt, meg aranyos, de mostanra már nagyon nem szimpatikus sőt egyenesen beképzelt lett.

Itt van pár videó róla:

[link]

[link]

Most épp forgatják a Nutcracker-t(Diótörő) és én a forgatási helyszín közelében lakom,(nem tudtam hogy pont ott forgatják, mert kb semmi információ nincsen róla, se a filmről)megláttam és oda akartam menni hozzá kérni egy autogrammot és egy közös képet, de simán elutasított és szószerint elment. Nem forgattak, egy fiúval volt jó pár méterrel arrébb.

Ha valaki Los Angelesben él és az Operaház közelében lakik vagy éppen arra sétált akkor biztos láthatta a nagy tömeget.

Egyébként a fő forgatási helyszín azt hiszem Párizsban van, gondolom itt az Operaházban vették fel a balett főbb részeit. Kíváncsi lennék a válaszokra.

16/l



2017. máj. 20. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez ki az isten? Életemben nem hallottam róla.
2017. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézz így utánna: Mackenzie Foy
2017. máj. 24. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!