Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mennyi idő után éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után éreztétek, hogy szeretitek a párotokat? Mennyi idő után mondtátok először? Melyikőtök mondta először?

Figyelt kérdés

2016. jún. 12. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég gyorsan elkezdem érezni ezeket sajnos, ha a másik odaadó és törődő oldalát mutatja felém.
2016. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
Hát páromnak csak onnantól nevezem, hogy kapcsolatban vagyok vele, kapcsolatban pedig onnantól vagyok vele, hogy szeretem. Nálam a komolyabb randi csak akkor jöhet, ha érzek valamit az illető iránt, és így az eddigi néhány mindig sikeres is volt. Utóbbi alkalommal talán a harmadik napon hangzott el, de akkor nyaraláson voltunk, és sok időt töltöttünk együtt.
2016. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 hónap után vallotta be a barátom hogy mit érez mert azt hitte én csak barátként tudok rá tekinteni. Pont veszekedtünk akkor mondta ki hogy mi érez.

Kb. 2 hónap után jöttem rá hogy szerelmes vagyok

( mai napig együtt vagyunk)

2016. jún. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
úgy 1,5 hónap ismeretség után kezdtem rájönni, hogy szerelmes vagyok belé. Még további 1,5 hónap volt mire járni kezdtünk. És rá úgy fél évre sikerült kimondanom, hogy szeretem. (tudom ez szánalom, de nem ment. Olyan szinten le lett ez a szó járatva, hogy nem hittem abban, hogy lehet mögötte tartalom)
2016. jún. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az első randi után éreztük, az első randi után ki is mondtuk, és ő tette meg először. Egy éve egyre csak szerelmesebbek vagyunk. :)

21/L

2016. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!