Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam a...

Hogyan tegyem túl magam a szégyenen, h nincs autóm?

Figyelt kérdés

Elvalt nö vagyok , egy gyerekkel , aki lassan kamasz. Sokszor viszem ide oda , tancra , templomba. es onnan mi gyalog megyunk a buszmegalloig, amig a lanyom minden osztalytarsa autóval mennek . Sajnos egyelöre nincs lehetösegem hajtasit szerezni , es most mar odaig jutottam h ez megmérgezi az örömunket a lanyommal , barhova megyunk a vege az h mindenki elhuz mellettunk az autoval .

Sajnos a lanyom meglatta a szenvedesem es most mar öt is megviseli a dolog.

Szegyellem a lanyom elött is ezt a hianyossagom.

Amugy mindene megvan , jo cuccok meg iPad mobil , kiruccanasok , de autó ( egyelöre ?) nincs .

Tudom h a lanyom remeli h egyik a sok baratai közul felajanlja h üljünk be de ez sose törtenik meg. Szegeny csalódik, gondolom..

Kulföldön lakunk , Nemetorszagban.

Vajon eltúlzom a dolgokat ?



2017. máj. 22. 00:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

"hajtási engedély 1 definíció

Vezetői engedély, gépjárművezetői jogosítvány megnevezése a határokon túl"


"Sajnos a lanyom meglatta a szenvedesem es most mar öt is megviseli a dolog. Szegyellem a lanyom elött is ezt a hianyossagom." "mindene megvan , jo cuccok meg iPad mobil , kiruccanasok"


Kérdező, és olyat láttál már, hogy megáll a BMW, kipattan a kisfiú és az anyuka, kiszedi a kocsiból a kocsit és karjába veszi a kislányt, aki már "lassan kamasz", majd egymásra mosolyognak egy puszit nyom az anyuka a homlokára, beülteti a kocsiba és együtt mennek, tolja be az iskolába /" ide-oda".


Majd írj akkor, ha tudsz valamit az emberi szenvedésről, a szégyenről, a hiányosságról, az életről, a boldogságról, a szeretetről.

2017. máj. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Szamárság. Például a svájciak egyharmadának sincs autója, és nem azért mert nem telik rá, hanem mert nincs rá szükségük. Olyan jó a tömegközlekedés, hogy inkább azt használják.
2017. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Már elnézést, de Németországban ismerek olyan települést, aminek a fele sétálóutcákból áll. Szóval nem enyhén túlzás, igen. :]
2017. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Eltúlzod nagyon. Ha csak önigazolást keresel, vagy egy frappáns beszólást, akkor gondold azt, hogy környezettudatos vagy, vagy járjatok bicajjal, az egészséges.

Németországban tökéletes a tömegközlekedés, használd büszkén, sokan szándékosan mondanak le az autóról. Fura, hogy te nem találkozol ilyen emberekkel és csak kocsifüggők vannak körülötted.

Viszont a jogsit szerezd meg, autót ráér utána is, lehet jobb, ha először csak bérelsz a hosszabb utakra. A kislánynak meg kevesebb dolgot vegyél, az ipad árából már kijött volna a jogsi.

2017. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha minden osztálytársa autóval megy, miért nem viszik el a lányodat is?

Egyébként az autó drága, ha jó a közlekedés, akkor baromság is, védjétek a környezetet, ha lehet, van bringa is, én is azzal járok, ahová tudok. Legyen a lányodnak jogsija, aztán majd lesz autója neki is később, de felesleges dolgon rugózol.

2017. máj. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Londonban laktam, a lakossag 80 % - nak nincs autoja. Nem azert mert jem telik ra, hanem mert tokeletes , es sokkal gyorsabb a tomegkozlekedes. Vonat metro 1-2 percenkent.
2017. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igaz, én "hazulról" Magyarországról írok, de szerintem tudod, hogy milyen itt a tömegközlekedés. Egyre jobb, de azért ott Németországban, amit turistaként láttam, azért elég jónak mondható.


" Sokszor viszem ide oda , tancra , templomba. es onnan mi gyalog megyunk a buszmegalloig, amig a lanyom minden osztalytarsa autóval mennek " Agglomerációból járok be minden egyes vasárnap edzésekre. Többkilós táskával, vonattal, villamossal, busszal, egyedül. Ritkán ajánlották fel, hogy elvisznek valameddig, de az, hogy bármilyen örömömet ez megmérgezze...hát, szerintem is túlreagálod ezt az egészet.

2017. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!