Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem magam túl ezen?

Hogyan tegyem magam túl ezen?

Figyelt kérdés
Hogy nem lesz több gyerekem. Nagyon, nagyon vágyom még egy gyerekre, de sajnos a párom már nem akar, és az anyagiak sem engedik. A kislányom most 7 éves, terveztünk neki kistesót kis korkülönbséggel, de akkor a férjem megbetegedett és emiatt elvesztette a munkáját. Ez volt 2010-ben , 2012 végére már kezdtek helyrejönni a dolgok, de akkor a férjem azt mondta felejtsem el a kistesót, nem lesz több gyerek. Egyetértettem mivel akkor én sem mertem volna bevállalni mégegyet. Viszont most kb. 2 éve nagyon elkezdtem vágyni egy kisbabára, hiányzik a terhesség, a szülés, a babázás. Nem érzem teljesnek a családunkat, egész nap egy kistesóról álmodozom, pedig nem unatkozom mivel heti 40 órát dolgozom egy irodában és itthon sem lazsálok. Tudom, hogy az a legfontosabb, hogy a kislányomnak mindene meglegyen ezt is tartom szem előtt, de olyan nehéz legyőzni a vágyat egy kisbaba után... Gyakran nézegetek, sőt gondolkodom is neveken, ha bemegyünk egy üzletbe mindig szétnézek a baba részlegen is. Annyira próbálom elterelni a figyelmem de egyszerűen nem megy, nagyon szeretnék egy kisbabát és egyre többet gondolok rá. Mit tudnék tenni? Volt valaki hasonló helyzetben?
2016. nov. 13. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Először beszélj újra a férjeddel.
2016. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs mese, ahogy az első mondja: beszélj a férjeddel.
2016. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs olyan hónap, hogy ne jönne ez szóba. Sőt, van hogy egy héten többször is felhozom a baba témát, de semmi, nem változik a véleménye.
2016. nov. 14. 00:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor el kell fogadnod,ha szereted a férjed.Van már gyereketek.Én biztos nem hagynám el a páromat,a szerelmemet egy nem létező gyerekért.
2016. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne nyaggasd ezzel. Semmit nem utálnak ennél jobban a férfiak.

Nem tudom, hány éves vagy, van -e még időd várni. Nálunk pont fordítva volt, a férjem mondogatta majdnem 10 évig a közös babát, én nem akartam, mert mindkettőnek van külön -külön gyereke. Mint eljött az idő :)

Ez csak közös döntés, akarat lehet. Máskülönben nem olyan lesz, mint szeretnéd. Ebben sajnos nincsen kompromisszum.

2016. nov. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pihentesd kicsit a témát. Lehet, hogy úgy jobban meggondolja magát.
2016. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!