Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is hasonló helyzetben van?

Más is hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy "betegségem", ami igazából nem betegség, tehát nem korlátoz, viszont jól látható.

Ezzel összességében nem lenne baj, jó nyilván lekorlátoz valamilyen szinten az ismerkedésben.

Viszont ennek ellenére sikerült egy külsőre, belsőre tök szép nővel kapcsolatot kialakítani.

Mellé van egy tök jó munkám.

Éssssss....

Azt látom az embereken, hogy hát nem hiszem el, hogy még ennek a nyomoréknak is bejött az élet, csak nekem nem.

Látom, hogy irigykednek, frusztrálja őket.

De ez nem csak itt van jelen.

Elmegyek valahová sportolni, kosarazni vagy valami és ügyesebb vagyok, már látom, hogy megy a duzzogás, mert "egy ilyen"...hát nehogy már.

Pedig ahogy írtam, a bőrömön tapasztalható ez az egész, fizikailag nem vagyok elmaradva az egészséges emberektől.

Igazából azért bánt ez az egész, mert sok emberben csalódtam már így.


2017. máj. 22. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek irigy tahók, akiknek tenni a sikerért büdös, de nyafogni szenvedély...Tedd azt, amit a bölcsek...sz@rd le és élj boldogan tovább;)
2017. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek nagyobb része ilyen, vagy talán mindenki. Még a szerények is valahol tudat alatt lenézik a másikat és nem tudnak őszintén örülni a másik sikereinek, legfeljebb ha valami nagyon közeli rokon vagy ilyesmi.

Minél kiegyensúlyozottabb valaki, minél elégedettebb a saját életével annál jobb lesz a társaságában lenni főleg ha te is ilyen vagy. Szóval hajrá!

2017. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!