Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő név arra,...

Mi a megfelelő név arra, mikor valakiről azt hiszed, h nagy háza van, meg, hogy milyen rend van nála, de mikor látod, akkor csalódsz?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriában van-e.

Van egy nőbarátom, aki szép, szép ruhákba jàr, rendesen kisminkel stb...

Amikor elmentem hozzá...földes utca, kis ház, a bútorok sem maiak, kutyaszőr mindenfelé.


Mi a megfelelő szó rá, amikor többre számítasz, és egy ilyet làtsz.

A csalódásra gondoltam, de mintha volna màs neve.


Mellesleg jobban èreztem volna magam, ha nem làtom ezt az egészet.


2017. máj. 23. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Illúzióromboló.
2017. máj. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Amália.
2017. máj. 23. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Idiotasag, eloitelet.

Szoval, ha kis hazban lakom, ami nem uj,akkor oltozkodjek slamposan,minimim 20 evvel ezelotti divat szerint.

2017. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előítélet. Attól hogy valakinek nem telik kacsalábon forgó palotára még kiszoríthat annyit havonta hogy legalább a megjelenése ápolt legyen. Csak mert "viskóban" lakik nem muszály úgy is kinéznie mint aki csöves. Baromság valakit a külseje miatt elítélni. És ha megszóltad azért hogy hol, milyen körülmények között él, akkor marha gyorsan kérj tőle bocsánatot mert irtó nagy bunkóság volt részedről!
2017. máj. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyagiasság.

Más már nem is jó ha nincs mit felmutatnia

2017. máj. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Putri hecegnő, igényesnek kinéző putri házban lakó.
2017. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4-es, nem szóltam ezért semmit. Úgy tettem mintha nem zavarna, és nem is az zavart, h kis hàz stb... hanem az, h màsikat ócsàrolja, hogy màsok milyen cuccokba jàrnak, màsnak nincs pénze. Ez nem tetszik nekem.
2017. máj. 25. 17:47
 8/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Ne aggódj ha másokat ócsárol akkor ő is anyagias, mint te, aki ezért csalódott. Annyi a külömbség, hogy ő nem azért bunkó mert el van szállva, hanem kompenzálja, hogy nem lehet.Várj elmagyarázom. Például én nem vagyok anyagias, tehát pl engem ugyanannyira idegesítene az a nő, mint amelyiknek van pénze és úgy bunkó, viszont ismerek olyat akinek van pénze és normális. 3-at is. És azokat nem utálom. Amúgy ugyanolyan a ruhájuk mint pl nekem.
2017. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!