Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok arra gondolni...

Ti szoktatok arra gondolni hogy Barcsak meghalnatok?

Figyelt kérdés

Ti szoktatok arra gondolni hogy Barcsak meghalnatok akkor amikor egyszerűen azt láthatok hogy nincs kiút?

Nem o gyilkosságra gondolok.



2017. máj. 23. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában minden lefekvés előtt és ébredéskor eszembe jut:) Nem gáz
2017. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, és neked sem kellene.
2017. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem szoktam arra gondolni. Még nagyon sok tervem van az életben. Én attól félek, hogy kevés időm lesz megvalósítani, mert már közel járok az ötvenhez. Még 15-20 év aktív életet akarok élni, utána pedig a jól megérdemelt nyugdíjas éveimet akarom élvezni 20 évig.


Te hány évesen nem látsz kiutat? Kiút az esetek 99%-ban van, de ahhoz tenni is kell. Persze egyszerűbb várni a véget...

2017. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én néha arra gondolok, hogy bár ne is születtem volna meg, de konkrétan halálvágyam az nincs.
2017. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4 honapja lett vege a kapcsolatomnak. Ez egy olyan szerelem volt amiről mindig is álmodtam,amire mindig is vagytam. Sok parkapcsolatom lehetett volna de nagyon nehezen adok bizalmat.Neki adtam.Annyira tokeletes volt minden,mindig azt éreztem hogy milyen szerencsés vagyok,ennél mar nem is lehetnek boldogabb.Terveztuk a jövőt,házasságról es gyerekekről beszélgettünk,mindig elmondtuk a másiknak hogy mennyire szeretjük egymast es hogy történjen bármi mi egyutt maradunk.Olyan volt mint egy mese.4 honapja csúnyán osszevesztunk,szakított velem.Azota nem keres.Egyszeruen nem tudok továbblépni, akarmerre jarok mindenről csak O jut eszembe.Hittem hogy ez egy életre szóló szerelem lesz.Kozhelynek hangzik de Azt érzem hogy nem tudok nelkul ne létezni,nincs értelme az eletemnek.Megszetnek halni de akkor mindig eszembe jut a csaladom.Csak ez tart életben.

Tudok hogy soha nem leszek mar olyan boldog az életben mint mellette lehettem volna.Minden nap varom hogy hatha keres de mindhiaba.Miert tapasztalhattam meg azt milyen a tokeletes szerelem ha utana csak a szenvedés marad?Ennek megis mi értelme?

2017. máj. 23. 20:17
 6/12 anonim ***** válasza:

Hidd el egyszer jobb lesz, és a meghalás nem megoldás.


Vannak emberek akik nem összevesznek hanem meghal a párjuk. Szörnyű. De hidd el, mindenen túl lehet lépni. Beszélgess olyanokkal akik átmentek hasonlón, biztosan adnak neked pár tanácsot és találd meg az életedben azt a célt a szépet ami a családod mellett kitartást ad neked.

2017. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezen mindenki átesik, akár többször is. Én 20 évesen, utána 30 pár évesen estem át ezen. Eltelik egy kis idő, és újra másképp látod majd az egészet. Lehet, hogy nem is ez volt az igazi, csak kevés tapasztalattal a hátad mögött gondolod így. Én már a több századik nő után nem problémázom ilyeneken. :D Van az életnek ezer más területe, ami örömet okoz. Nekem minden bánatomat feledteti pl. egy erdélyi motorostúra, vagy a horgászás. Élvezd az életet, és ne kergess romantikus tündérmeséket!
2017. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
De hát te üldözted el magadtól!! Na az szép lenne még öngyilkossággal is bezsarolnád :D
2017. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2017. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Menj szépen pszichológushoz és beszélj vele.
2017. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!