Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak az miért jó, hogy...

A lányoknak az miért jó, hogy minden képet széteffekteznek?

Figyelt kérdés
Legyen az egészalakos kép, tájkép vagy egy fotó a kajájukról...
2017. máj. 24. 10:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
Igen, de aztán tudod ők egy idő után még szebbek akarnak lenni. Aztán még szebbek. Aztán még szebbek. Így jutnak el a plasztikához. Abból meg inkább ne menjünk bele, mi következik...
2017. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%
A kedvencem, mikor úgy felerősítik a fényt, hogy semmi arcvonás nem látszik már a pofájukon, csak a két szemük. :D
2017. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokszor már zavaró, amit egyesek a képeikkel csinálnak, de az se normális, aki ezen ilyen mértékben feldühödik.

Egyébként meg nem biztos, hogy szűrők nélkül ne lehetne valaki szebb, mint mások az agyonfilterezett képeken.

2017. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos manapság már a szép lányokra is rámondja még az alkesz csöves 50éves papi is, hogy átlagos / szódával elmegy, ha van bármi pici hibája (egyenetlen bőrszín, lábon látszódó szőrtüsző stb.), ami ugye filterezés után eltűnik. Ezt meg senki nem akarja, lássuk be.
2017. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Deffekt... :)
2017. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb srácot nem érdekli az, ha van egy kis testi ,,hibája" az adott lánynak (nem a páva majmokról beszélek). Sőt, szerintem szexepil is lehet az, amit sok lány csúnyánk tart magán.
2017. máj. 24. 11:17
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, az jó, ha te így gondolod, de rengetegen nem... nézz csak szét ilyen "szép vagyok?" meg "melyik lányt választanád?" kérdéseknél, olyan dolgokba belekötnek férfiak, hogy az már fáj... és persze mindenki mondja, hogy ők az átlagoskákat szeretik, erre szinte csak a tökéletes nőkre érkezik szavazat.
2017. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Bevallom, én is a tökéletes nőkre szavazom. A nekem tökéletesekre! Hidegen hagynak az insta-ribik, a festékfejű jégkirálynők. Ha egy lány nem természetes, buta, akkor bizony nálam szóba sem jöhet!
2017. máj. 24. 11:22
 19/26 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves 17-es! Nem kell keseregned, mert nagyon sokan vagyunk olyan fiúk, akik RÁD várnak, bizony!
2017. máj. 24. 11:24
 20/26 A kérdező kommentje:
*várunk
2017. máj. 24. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!