Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ennyire szerenc...

Csak én vagyok ennyire szerencsétlen és boldogtalan?

Figyelt kérdés

Az egész életem nem ér egy forintot sem,annyi pozitívum azért akad,hogy legalább van munkám.Itthon élek,bár minél előbb elszeretnék menni,mivel ez minden,csak nem család,,anyagi helyzetről nem is beszélve..

Pár hónappal ezelőtt úgy tünt végre találtam magamnak egy párt,akivel tényleg sokminden közös,részben a mult is, illetve a jövőbeli tervek stb... Azthittem végre megtaláltam az értelmet az életembe,de később kiderült hogy csak érdek kapcsolat lett volna belőle,ki akart volna használni..Őszinte leszek,az életemet CSAK miatta láttam szépnek..én maradtam ugyanott, éldegélés egy helyben,boldogtalanul,egyik napról a másikra..

Miért van ez így? Elegem van mindenből...

21F



2017. máj. 27. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 1Léna ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Fel a fejjel, ami történik veled az a legtöbb ember életében megtörténik.

Amikor véget ér egy kapcsolat az egy kicsit olyan mint mikor valaki meghal a családunkból, vagy az ismeretségi körünkből. Ilyenkor egy feldolgozási folyamat indul be az életünkben, ez a "gyászfeldolgozás".

Most már az élet iskolájába jársz és ez abból áll, hogy különböző élethelyzetekbe kerülsz, az aktuális problémát a megszerzett tudásod, tapasztalatod segítségével kezeled. Itt is van "osztályzat". A jó döntéseknek, jó következményei lesznek, rossz döntések újabb tapasztalatot adnak.

Fontos hogy érezd az élet egy folyamatos tanulási folyamat.

A negatív tapasztalat éppen úgy előre visz benne mint a pozitív, ha hajlandó vagy a negatívból a hasznosítható tapasztalatot levonni és nem keseregni rajta, hanem egy következő helyzetben már ennek a tudásnak a bírtokában, a lehető legjobb döntést hozni. Ami nem jelenti azt, hogy nem fogsz már tévedni, de igy válsz "harcedzett" probléma kezelővé.

Az élet minden fiút. Felelősség hordozó, biztonságot adó családapává próbál formálni. Jó úton haladsz. Az lesz számodra a jó társ aki annyira szeret, hogy a legfontosabb életcélja Téged boldoggá tenni és Te is csak annak a lánynak leszel jó férje akit annyira szeretsz, hogy a lefontosabbnak azt érzed, hogy Őt boldognak lásd. Ez a maradandó, biztonságos, boldog kapcsolat alapja. Erre lehet életet, családot tervezni.

Most rosszul érzed magad mert egy hullámvölgy alján érzed magad, de nem kell itt maradnod, csak meg kell itt találnod, hogyan tovább? Erőt meríthetsz elsősorban a saját életed, vagy más életéből szerzett kilábalási tapasztalatából.

TÜRELEM, az élet bonyolult. Keres az életedből minél több pozitívumot, azok vezetnek ki a hullámvölgyből. Te értékes vagy, mert van munkád, értékes vagy mely jól dolgozol, értékes vagy mert van bátorságod itt élni ahol megszülettél, mert ez a Te hazád. Folytasd!

A körülményeinket mi tudjuk megváltoztatni.

A boldogsághoz jó döntések vezetnek. Amire Te is képes vagy.

Minden jót! Szeretettel 1Léna

2017. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!