Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetnék meg valakit...

Hogyan győzhetnék meg valakit arról hogy nem csúnya?

Figyelt kérdés

Egy ismim teljesen meg van győződve arról hogy csúnya, s emiatt nincs is párja. A valóság, hogy ugyan tényleg nem Brad Pitt az illető, de teljesen rendben van, s ezt mások is mondják neki de azt hiszi csak szánalomból, meg hogy legyen több önbizalma.


Mivel segíthetnék neki?


2017. máj. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Mond meg neki, hogy menjen el egy pszihológushoz, majd neki elmesélheti, hogy mi a baja a saját kinézetével, hátha tud neki segíteni.
2017. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Sehogy. Majd, ha lesz barátnője, akkor ő fogja meggyőzni.
2017. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Az igazság az, hogy nincs olyan ember, aki mindenkinek a szemében jól nézne ki. Férfi esetében nem is biztos, hogy jó, ha jól néz ki, vagy közelít a jelenlegi ideálhoz. Például a lányok nagyon oda vannak most a Jake Gylenhalért és a Jared Letoért, ami érthetetlen, mert ezek szerintem ritka torzak, úgy néznek ki, mintha folyamatosan csodálkoznának a közel ülő, gülledt szemeikkel.

A haverod szerintem inkább csak lusta, sz@rik mindenre és csak mondott egy kifogást. Ha így van, nem biztos, hogy segítségre vágyik.

2017. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%

én így szoktam ezt orvosolni-

a csaj nyafog,hogy jaj kövér vagyok,jaj csúnya vagyok stb.

ekkor előveszem az álló farkam és mondom neki,hogy-

nem állna ilyen keményen egy csúnya nőre-és a kezébe adom,majd megcsókolom és már szépnek és kívánatosnak is érzi magát.

2017. máj. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy aki ezt Ennyire bebeszéli magának azzal nem lehet mit kezdeni. Arra még ha rákattan egy lány akkor is lehet azt fogja hinni hogy csak szánalomból (mondjuk ilyeneket csak itt olvastam, a való életben nem láttam, igaz olyat se aki ennyire ezen rágódna)
2017. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy! Ő dönti el a saját fejével, hogy milyennek akarja látni magát, és úgy tűnik a döntése nagyon határozott.

Nyavalygásra pedig a legjobb módszer az ignorálás! Nem akarhatsz magad mellett egy olyan embert, aki energiavámpír, depresszív, negatív, érzelmi lehúzós.


Amit tehetsz: felajánlod a segítséged, aztán vagy elfogadja, vagy nem... ha utóbbi, akkor nem érdemes energiát belefektetned, mert nem fog megtérülni, sőt csak azt éred el vele, hogy még te is szarul fogod érezni magad (mint most), aminek tényleg semmi értelme.

2017. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Csunya nokent mondom, hogy sehogy se fogod tudni meggyozni. Sajnos meg akkor is ha lesz baratnoje, ha tenyleg annyira rondanak erzi magat, akkor azt fogja hinni, hogy a csajnak valami hatso szandeka van.

Az onertekelesen neki kell dolgoznia, es terapia nelkul nagyon nehez, evekbe, hosszu evekbe telik mire elfogadja magat ugyahogy.

Nekem 15 eve mondta azt egy fiu, hogy ugy nezek ki mint egy zombie. Meg most is azt gondolom, hogy igaza volt, csak megtanultam egyuttelni a gondolattal, hogy sose leszek szep, es meg most se bizom a pasikban, hogy azert jon oda hozzam mert tetszem neki. allandoan azt gondolom, hogy azert mert azt hiszi, hogy konnyu preda leszek. Halas a figyelemert.

Szoval a lenyeg, hogyha tenyleg annyira komoly az ismerosod, akkor beszeld ra valami terapiara, mert evtizedeket fog elvesztegetni.

2017. máj. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%

Azt, hogy egy férfi csúnya-e vagy jóképű, azt nem az illető dönti el - hanem a nők.


Azzal semmire nem megy, ha megpróbálja elhitetni magával, hogy nem csúnya, vagy ha mások bebeszélik neki, csak azért, hogy jobb kedvre hangolják. Örökké úgyse hazudhat magának. Aztán, amikor szembesül a ténnyel, hogy mi a valóság, akkor nagyon össze fog törni. Szóval meg se próbáljátok meggyőzni, hogy nem csúnya!


Viszont van egy jóhírem számára:

A férfiaknál az arc az EGY tényező a vonzalom terén. Fontos, de nem az egyetlen.

Ha karizmatikus kisugárzása van, a testbeszéde önbizalmat sugároz (nem kell tényleg magabiztosnak lennie, csak tegyen úgy), ha kigyúrja magát, ha státusszal, erőforrásokkal, népszerűséggel rendelkezik, akkor be fog jönni a csajoknak.


Egyébként egy férfinál a külsőt viszonylag könnyű javítani. Konditermezés, barnább bőr, fehérebb fogak, jobb testtartás, hozzá illő ruhák, és máris vonzóbbá válik.

2017. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell rajta segíteni, a kishitűséget csak önmaga tudja levetkőzni az ember, te nem tudod jobb belátásra téríteni, főleg ha rossz önképhez konokság is járul.
2017. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Ki volt az a frusztrált, aki ennyire lepontozott minden választ?
2017. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!