Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskersők! Ti nem akadtok...

Álláskersők! Ti nem akadtok az eszméletlen magas követelményektől?

Figyelt kérdés
mindehol diploma, 2-3 éves szakmai tapasztalat, nagífokú stressztűrés. érettségivel és nyelvizsgával sem lehet már labdába rugni?

2015. máj. 5. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Kereslet-kínálat. Mivel rengeteg az álláskereső, nyilván a legjobbak találnak csak.

Ez a piaci elv, minden így működik.

Szóval nem, nem akadok ki.

2015. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

nem.


Az elet verseny.

2015. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De, igen. Pályakezdőként honnan lenne szakmai tapasztalatom, ha sehova nem vesznek fel, mert nincs szakmai tapasztalatom?!

És miért keresnek mindenhova pörgős, cserfes, vidám embereket? Pl. adminisztrátori állásra. Csendes, lassabb tempójú-nem pörgök-de elvégzem a munkát, és nem kellek. Bezzeg a pörgős lányok egész nap egymással beszélgetnek, meg kijárnak cigizni..

És egy sima eladónak pl miért kell nagyfokú stressztűrő képesség? A vevők nem olyan hülyék-tehát a kollégák miatt...utálom, hogy M.o.-ra születtem, nem mondjuk Finnországba.

2015. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Pályakezdőként honnan lenne szakmai tapasztalatom, ha sehova nem vesznek fel, mert nincs szakmai tapasztalatom?! "


Mert mondjuk szereztel tapasztalatot diakmunkaval, egyetemi gyakornokoskodassal, ilyesmivel.

2015. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok: nem jártam egyetemre. Diákmunkát nem végeztem, de több mint fél évig önkéntesen egy elfekvő-idősotthonban segítettem a főnővérnek gyógyszerleltárban, adminisztrációban, programokat szerveztem a pácienseknek (nem nagyokat, pappal egyeztetni, kártyázás, felolvasás, ilyesmi). Napi 6-8 órában.

DE ez sem elég nekik. Kamuzni meg nem merek a CV-mben.

2015. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3# az is lehet h nem jo a fellépésed, nem vagy szimpatikus vagy nem jol keresel állást vagy ezeket rosszul adod elő a cvben.
2015. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!