Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs szinte semmink és...

Nincs szinte semmink és önbizalomhiányos vagyok emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szüleim nem gazdagok, gyári munkások és van még 2 nagyobb testvérem. A házunk elég kicsi ennyi emberre (2 szoba) egyik tesóm már elköltözött legalább. (szeretem nem az de hely nem volt már tényleg) a ház átlagos állapotú kissé régies, bútorok szintén. Iskolában elég elmaradottnak érzem magam. Telefonom is csak egy 40 ezres modell, nincs saját laptopom 1 közös gép van a családban. És a legnagyobb gondom a ruháim egyszerűen már undorodok magamtól. Alig van pár elhasznált rossz darabom. Mindent a nővéreim után örököltem. Nagyon elégedtennek tűnhetek tudom hálátlan gyerek vagyok. Mindent megtesznek értem a szüleim, mindig van mit enni nem vagyunk olyan rosszul, de a többi gyerekhez képest elnyomottnak érzem magam. Minden ruhám turi vagy öröklés 1-2 kínaiból van. Cipők szintén így meg van 1 rendes márkás sportcipőm azt is ajándékba kaptam mástól. Most volt a szülinapom elmentünk megünnepelni torta minden meg kaptam egy szép ezüst nyakláncot is, de én elégedetlen voltam. Nem mutattam kide azt éreztem, annyira szemét vagyok tudom, de borzalmasan érzem magam! Más gyerek mindig megkapja az új IPhone-t és én meg? Mit tehetnék hogy ne gondoljam ezeket? Annyira rosszulérzem magam, mert többet akarok, de tudom, hogy nem lehet. 15/L
2017. jún. 4. 12:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

jah,menj el diákmunkázni a nyáron,aztán kicsit más szemmel nézel majd a 40 ropis telefonra.

amúgy meg fura ez a márkafétis őrület.

amikor én voltam fiatal,akkor az számított,hogy ki van olyan képességek birtokában amivel több,mint mások pl jár boxolni és bárkit le tud győzni,vagy izmos jól kinéző teste van mert kondizik és ügyel az étrendjére.

ebből kiindulva egy edzett alakú szép sportos csaj a kínai rucikban is irigylésre méltó bombázó lehet.

úgyhogy szerintem ezen a vonalon menj tovább,ne az arany áron adott túlárazott státuszszimbólumok iránti ácsingózás útján.

2017. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
még iphone, kis hülye, saját laptop, istenem irgalmazz.
2017. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

10#

Tipikus nő 🤣🤣🤣

2017. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13: Kifejtenéd ezt ? :D
2017. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen tudom, hogy szánalmas vagyok és nem értékelem amim van tisztában vagyok vele! De tudom az édzéseim irányítani süt rólam az irigység, ha meglátok egy olyan lányt vagy fiút akin látni, hogy van ízlése és meg is teheti, hogy a mai divat szerint vásároljon. Tudom, hogy vannak jó turik is szoktam is néha menni, mondjuk kevés dolog tetszik, de az nem olyan, mintha bemennék egy új boltba. Értitek. Lehet szarozni, nem tudok ezzel az mit kezdeni. Remélem ahogy írtátok kinövöm :)
2017. jún. 5. 19:18
 16/17 anonim ***** válasza:
És a munkán el se gondolkodtál, Kislány?
2017. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3. válaszadó vagyok, megértem a kérdezőt azért. Nekem is rosszul esett, hogy gyerekként mindenki már 12 évesen Montainbike kerékpárt kaptak, én meg csak 17 évesen, azt is úgy, hogy félig/vagy kétharmadában megkerestem az árát. De sosem másokra haragudtam, szüleikre esetleg, mert kitűnő tanuló voltam, ők meg majdhogynem bukdácsoltak. Ma már más a felállás, az akkori gazdag gyerekek nem vitték sokra, meg a szüleik is elzselléresedtek, rájuk szállt a NAV, begyűrűzött a válság és még sorolhatnám. Már bármit megvehetnék, ezáltal nem is nagyon érdekel, hogy iPhone-on legyen, csak éppen telefonálni meg pár Messengert megírni tökéletes, ami van. Egyedül az FM rádiót hiányolom róla, régibb típusokon még volt. :) Viszont a gyerekeimre jól spórolok, mert "elrettentő" példát láttam otthon.
2017. jún. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!