Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez az új idióta divat?

Mi ez az új idióta divat?

Figyelt kérdés
Mindenhol ilyen villanyborotvapengéhez hasonló valamit látok. Ez mi, mire jó? Pörög, de mire jó?
2017. jún. 5. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
fidget spinnernek hívják. Semmi, igazából kis stresszlevezetős koncentrálós cucc. Tudod, amikor figyelsz vagy koncentrálsz, netán ideges vagy, akkor biztos volt már veled is, hogy morzsolgattad az ujjaid, baszkuráltál valamit a kezeddel. Na, az ilyen kis tárgyacskák erre jók, ezzel lehet szórakozni
2017. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Pörgésre.
2017. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Ja, így már értem. De akkor sem tiszta nekem ez a hype körülötte...
2017. jún. 5. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:
minden csoda pár napig tart... pl. a Pokémonok is amilyen gyorsan jöttek, úgy el is tűntek...
2017. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy új idióta játék. Annak idején a Tazo meg az pörgő bayblade vagy mi a tök ment a gyerekeknél.

Nincs vele semmi probléma, inkább azzal van, hogy a gyökér média úgy felkapta a semmit, hogy a csapon is ez folyik és rohadtul nem érdekel senkit az 500 Ft-os műanyag bizbasz.

2017. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én először egy antihype fikázó videóban láttam, a hype el se terjedt igazán, ti hol láttátok? mindenesetre rendeltem belőle, megtetszett :D
2017. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Mindenhol ez ömlik a pofámba, a YouTube-on, a Facebook-on, szinte bárhová nézek, ezzel van tele minden. Engem irritálnak az ilyen divathullámok.
2017. jún. 5. 17:11
 8/8 anonim ***** válasza:
a hájpot én is utálom, de ez nem tántorít el tőle ha megtetszik :)
2017. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!