Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bele lehet halni a szomorúságba?

Bele lehet halni a szomorúságba?

Figyelt kérdés
Csak így röviden, ebbe bele lehet halni, ha semmi boldogság nem éri az embert, hiába próbálkozik, tesz érte, és minden rosszul sül el huzamosan?

2017. jún. 8. 03:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Főleg ha a kudarcaidból tanulsz és továbbmész.

2017. jún. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ebbe így konkrétan belehalni nem lehet, viszont az állandó lehangoltság, negatív gondolatok okozhatnak fizikai megbetegedést.
2017. jún. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Öngyilkosság, vagy jobbik esetben csak megőrül valaki. Ha tartósan kilátástalan az élet, anyagi gondok, családtag halála, párkapcsolati problémák, szülői gondozás hiánya, akkor igen. Az emberek többsége mondjuk előbb megőrül, ilyenkor tartós kezelést igényel, a legtöbb esetben. Skizofrénia, Neurózis, Pszichózis, Pánikbetegség, depresszió, különféle személyiségzavarok. A szomorúságtól, és a kilátástalan élettől, kudarcoktól nem fog meghalni senki közvetlen, de a pszichés betegségek utólérik, és előbb utóbb öngyilkosságba kergetik.
2017. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már a pszichoszomatikus betegségekről?

Most lusta vagyok kifejteni. :)

2017. jún. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Közvetetten bele lehet halni.


Pl. depresszíós leszel és kinyírod magad.


Vagy ha nagyon sokáig tart a lelki önpusztítás-depressziós állapot, akkor annak testi jelei is lesznek. Különböző rendellenességek, daganat rák, betegségek gyötörnek majd.

2017. jún. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel ekkor az ember saját magát nyírja ki, és ha egyre jobban elsüllyed ebben az egész szomorúság, depresszióban, nem nagyon van menekvés, és nem tud igazán kimászni belőle, de kell találni egy biztos pontot, ami még éltet, és nem elhagyni magunkat. Kell találni egy boldogságot, és kitartani, mert akkor magával ránt az egész, és akkor már vége, tulajdonképpen saját magával végez, hiába nem akar.
2017. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Barátnőmöm próbálok valahogy segíteni csak nem tudom, hogy.

Mindig kedvetlen, amit meg is értek, mert tényleg nem éri semmi jó. Ha találkozunk sem tudom sehogy felvidítani, nem is tudom mikor láttam utoljára mosolyogni.


Már tényleg ekzdek érte aggódni.

2017. jún. 8. 13:06
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Ha szerelem, szerelmi kapcsolatnak nem örül......


Igen bele lehet, de amit ő érez, semmi.

2017. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy barátnő, lány vagyok én is.
2017. jún. 8. 14:07
 10/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy legyél mellette, és ne hanyagold el csak úgy. Vidd őt el csoki és sütimérgezést kapni :), vagy csak sétálni és beszélj vele a dolgokról, de ne faggasd. Habár vannak emberek, akik szeretik, ha kéretik őket... Vagy nézzetek filmet. Ezt csinálják a jó barátnők nem? Vagy próbáld elterelni a gondolatait, ha nagy a gond.
2017. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!