Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen embereknek nem tűnik...

Az ilyen embereknek nem tűnik fel, hogy elcseszik az életüket meg hogy mennyire tré életmódot folytatnak?

Figyelt kérdés

Tegnap elmentem inni egy haverommal az egyik haverjához akit eddig nem nagyon ismertem. Még ma reggel is ott voltam és a gyerek egyedül lakik (22 éves) állatokat tart. Ez eddig ok, de amikor kimentünk etetni őket úgy beszélt róluk mint valami tárgyakról. Mesélte hogyan öli meg a nyuszikat meg stb. meg hogy hogyan finom stb.

Este berúgott mindenki, de reggel amikor felkelt, ő megint elkezdett inni, azt a szar két literes kőbányait. Megivott egy egészet délre. Ja és amikor tegnap este találkoztunk vele (fél 9kor) már akkor is részeg volt. Zsinórba cigi megállás nélkül. Azt mondta napi 3 dobozzal szív el, egy gyárba dolgozik és amikor ki megy wc-re akkor elszív 3 szálat egymás után, így oldja meg.

Kaják nála: kolbász, húsok stb két literes kőbányaik, ezzel van tele a hűtő.

Egy eléggé elmaradott térségben élünk, nem azt mondom hogy ózdi cigánytelep de csak 1-2 fokkal jobb, érződik a szegénység meg hogy nincs semmi lehetőség.

Voltam már Svájcban és hát innen oda, meg onnan ide... elég kemény trip volt. Rákérdeztem, hogy ti nem akartok elmenni innen? Külföld meg stb? AZt mondák mindketten hogy nem... ők ide születtek már itt maradnak, itt van mindenük stb. Szerintem ez elég gyenge indok. Soha életükbe nem láttak jobbat csak ezért gondolják így.


2017. jún. 10. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak erre van igénye az az ő dolga.
2017. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De pont az hogy azért van csak erre igénye, mert még nem tapasztalt jobbat.
2017. jún. 10. 17:23
 3/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
92%

Mindenki maga dönti el hogy akar élni. Amíg ezzel másokat nem zavar addig nincs is ezzel gond.


Igazából az emberek nagy része egyszerű és nem vágyik semmi nagyra. Sok ismerősöm van így, legyen egy kis háza a szülők mellett, legyenek ott a barátok, legyen egy párja és ennyi elég a boldogsághoz.


Mindenkit más tesz boldoggá.

2017. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
nem is akar jobbat tapasztalni, mert gondolkodásilag egy egysejtű szintjén van. pia, cigi meg szex legyen azt az élete teljes az ilyeneknek.
2017. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Azért a kőbányainál van sz.rabb sör. Egyébként azért nem fogja fel, hogy mennyi szétcseszi az életét, mert alacosny az értelmi képessége és képtelen rá. Majd ha 40-50 éves lesz, ugyanitt fog tartani, csak akkor a politikusokat fogja utálni és írkálni róluk a neten, hogy miattuk lett ilyen az élete. Tipikus, baromi sok ilyen lúzer van Mo-n
2017. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És ha nem is akar jobbat tapasztalni, mert neki ez elég, ahhoz neked mi közöd? Hadd éljen így.


Mellesleg gyerekkoromban én is ettem nyúlhúst, a nagyszüleimnél a házinyúl nem kedvenc volt, hanem haszonállat, amit felhizlaltak, aztán levágták és megették, mint a csirkét meg a disznót, sőt, egyszer egy gyomorrontásos betegség után nagyapám fogott nekem dúcból galambot és abból főzött levest. Ők nem a boltban vásárolták a húst, hanem a háznál nevelték az állatot és maguk vágták le. Falu. Nekik ez így elég volt mindig. A gyerekeik már másra vágytak, diplomát szereztek, elköltöztek.

Nem vagyunk egyformák.

2017. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, addig amíg nem tudja valaki milyen élete lehetne, nem fogja tudni hogy mi az elég neki, legfeljebb azt HIHETI hogy neki valami elég.
2017. jún. 10. 20:17
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem a mi közöd van hozzá mentalitással inkább ne jöjjön senki.
2017. jún. 10. 20:18
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez ugyan az hogy egy nyálcsorgató demenciás fogykóst is békénhagyunk ott hagyjuk ahol van csináljon amit akar, mert hát mi közünk hozzá mindenki törődjön a saját dolgával. Szerintem felelősségünk kéne hogy legyen abban, hogy a világ egy jobb hely legyen...
2017. jún. 10. 20:20
 10/12 A kérdező kommentje:
De érted...ez a mindenki törődjön a maga dolgával duma...a gyereket is felneveli az ember, nem csak világrapottyantja
2017. jún. 10. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!