Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fut zátonyra sok netes...

Miért fut zátonyra sok netes beszélgetés?

Figyelt kérdés

Sokszor leveleztem , beszélgettem már a neten és volt, hogy felvettük utána egymást facebook-ra.

Eleinte minden nap beszéltünk, minden problémát elmondtunk egymásnak nagyon jó volt beszélgetni.

Aztán idővel csökkent a beszélgetés először csak 1-2 naponta beszéltünk utána 3-4 naponta most ott tartunk, hogy hetente beszélünk (ha én keresem).

Ő nem keres magától meg olyan röviden beszélünk aminek nincs is értelme már.

Megkérdezem hogy van? írja jól én is írom, hogy jól vagyok, kérdezem milyen volt a hete? látja de nem válaszol.

Közben meg fent van csomószor facen legalább írná, hogy később ír vagy ilyesmi.

Ja meg mielőtt mondanátok, hogy beszéljem meg ezt vele már írtam neki, hogy mostanában kevesebbet beszélünk de ő azt mondta, hogy sok a meló.

Ettől függetlenül 1-2x tudna írni a héten szerintem.

Én már belefáradtam és a titkaimat nem osztom meg vele mint régebben vagy nem mesélem el mi történt velem.

Szomorú vagyok amiért ez lett mert régebben jól elbeszélgettünk.


23/L


2017. jún. 11. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is ez a tapasztalatom a netes beszélgetésekkel. Az én gondom az volt ezzel hogy hiányzott a személyes találkozó, a közös élmények, és meguntam a netes irogatást egy idő után. Plusz mindig nagy volt a távolság, és az érdeklődési kör sem volt azonos.

22N

2017. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Em beszélgetek veletek... irjatok 😁😁
2017. jún. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Mert alapvető emberi igény a személyes kontaktus. Akinek kielégíti az igényeit a netes kommunikáció, az elég sekélyes ember lehet. A sekélyes emberek pedig ritkán tudnak huzamosabb ideig érdekesek lenni, még egymásnak is.
2017. jún. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Eltűnik az újdonság varázsa. Amikor valakivel neten elkezd beszélgetni az ember, még minden új és érdeklődőek a felek. Idővel általában már nincs miről beszélgetni. Volt a másik melóban? Ja, de már lefutott a "mit dolgozol?" beszélgetés. Volt sportolni? Ja, de a "mit sportolsz?" beszélgetés is lement.

1-2 napos beszélgetés után még ne mondd el a titkaid, mert nem érdekli ennyi idő után igazán az embereket.

Jó lenne egy barátkozós oldal, de ilyen nincs szerintem.

2017. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Nincs annyi történés az ember életében, hogy minden nap legyen miről hosszasan beszélgetni. Egy új ismeretségnél még minden új, de idővel elmúlik az újdonság, és senki nem akarja újra és újra ugyanazt mesélni, unalmassá válik.
2017. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

szerintem is azért nem működik mert nincs személyes találkozó, közös élmények.


hiába cseréltek sok információt, ismeretlenek maradtok egymásnak.

2017. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Mi ez a lepontozás???
2017. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Legtöbbször úgy érzem "kifullad" a beszélgetés, de van hogy egy személy jön közbe (a lánynak barátja lesz) és azért marad abba.

Személy szerint én még abba a korba tartozom mikor volt MSN és jó volt az ország másik végében élőket is megismerni, érdeklődéssel töltött el. Manapság ritka az értelmes beszélgetőpartner. Hozzáteszem...elég bunkóság csak úgy valakinek nem visszaírni, én ha volt ilyen akkor indokoltam miért és miből érzem hogy legyen vége, és elköszöntem és a másik fél is így tett minden esetben. Persze ehhez normális érett beszélgetőpartner kell. 24/F

2017. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg az a legtöbbször a probléma, hogy nincsenek közös élmények, és nem ismeritek annyira egymást, hogy mi számít már soknak. Vannak, akik nem szeretik ha egész nap zaklatják őket. Illetve egy idő után nincs miről beszélni, ha nincsenek élmények, főleg nem olyan, amit megosztanál a másikkal.

Ennek ellenére már olyan netes barátságban is volt részem, ahol mindkettő fél nagyon akarta a barátságot, ragaszkodott hozzá, annyira egy húron pendültünk, és sok közös téma volt, illetve mégis csak egy csoportban ismerkedtünk meg, ahol voltak többi emberek, ezáltal volt miről is beszélgessünk, stb.

Tudott működni.

2017. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Mert a nők nem becsülik meg az őszinte férfiakat, ezért!
2017. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!