Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fut zátonyra sok netes...

Miért fut zátonyra sok netes beszélgetés?

Figyelt kérdés

Sokszor leveleztem , beszélgettem már a neten és volt, hogy felvettük utána egymást facebook-ra.

Eleinte minden nap beszéltünk, minden problémát elmondtunk egymásnak nagyon jó volt beszélgetni.

Aztán idővel csökkent a beszélgetés először csak 1-2 naponta beszéltünk utána 3-4 naponta most ott tartunk, hogy hetente beszélünk (ha én keresem).

Ő nem keres magától meg olyan röviden beszélünk aminek nincs is értelme már.

Megkérdezem hogy van? írja jól én is írom, hogy jól vagyok, kérdezem milyen volt a hete? látja de nem válaszol.

Közben meg fent van csomószor facen legalább írná, hogy később ír vagy ilyesmi.

Ja meg mielőtt mondanátok, hogy beszéljem meg ezt vele már írtam neki, hogy mostanában kevesebbet beszélünk de ő azt mondta, hogy sok a meló.

Ettől függetlenül 1-2x tudna írni a héten szerintem.

Én már belefáradtam és a titkaimat nem osztom meg vele mint régebben vagy nem mesélem el mi történt velem.

Szomorú vagyok amiért ez lett mert régebben jól elbeszélgettünk.


23/L


2017. jún. 11. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert a neten beteg emberek vannak.
2017. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%

Ezt én is észrevettem. Úgy érzem, az áll a dolog hátterében, hogy számomra üressé válik a beszélgetés. Nincs benne semmi személyes. Egyszerűen az az érzésem van, hogy úgysem fogunk találkozni, szóval teljesen felesleges ebbe energiát ölni, amit fordíthatnék fontosabb dolgokra is.


23/F

2017. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%

ahogy én észrevettem ez teljesen természetes és logikus következmény.

az egész netes beszélgetésnek egyetlen célja van,összehozni a személyes találkozást.

ehhez sok esetben számtalan játszma és manipulatív beszélgetés vezet és kell bele az állandó eszkaláció,az hogy halad a dolog nem toporog.

ha az egyik fél ezek ellenére sem hajlandó a személyes találkozóra,akkor a hódító keresheti magában a hibát,vagy a választott taktikában és megpróbálkozhat újjal.

de a türelem véges és az hogy kerüli a személyes kontaktust,vagy a személyes találkán kiderül,hogy élőben nem megfelelő,feleslegessé teszi a további kapcsolattartást.

2017. jún. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!