Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudok úgy telefont venni...

Tudok úgy telefont venni részletre hogy jelenleg nincs bejelentett munkahelyem?

Figyelt kérdés
Tehát kell hozzá valami igazolás hogy vehessek?
2017. jún. 13. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, rájöttem, hogy nem egyértelmű a válaszom. Tudsz venni, nem kell hozzá semmilyen papír.
2017. jún. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz venni akkor, ha ott ahol veszed nincs mifizetetlen tartozásod. Ha régen volt tartozásod, de már kifizetted, akkor kérhetnek valamennyi előleget, ami általában jelképes összeg. Nekem úgy volt, hogy 150 000 Ft volt a telefon és kérték 8 0000 Ft előleget mivel régen volt tartozásom plusz ki kellett fizetnem az első havi részletet, így fizettem 16 000 Ft-ot és vihettem haza rögtön a cuccot. Nem kértek semmit sem, semmiféle igazolás nem kellett. Azóta már le is járt a részletfizetés és élek min hal a vízben...
2017. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8000 csak odacsúszott még egy nulla...
2017. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, és ha bemegyek a vodafone-hoz hogy x telefont szeretném részletre, és oda van írva hogy 1 ft, akkor tényleg elvihetem ingyen vagy első havi részletet mindig fizetni kell?
2017. jún. 13. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában akkor nem kell fizetni.
2017. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!