Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érdekel ennyire a...

Miért érdekel ennyire a véleménye?

Figyelt kérdés

Mindig is több volt a súlyom mint kellett volna. Sokáig nem tudtuk, hogy miért, hiszen normális ételeket ettem és nem ettem sokat, valamennyit mozogtam is. Aztán 15 éves koromban a háziorvosom elküldött az endokrinológiára ahol nagynehezen kiderült, hogy pcos-m van. Tudtak volna egy gyógyszert de nem kezeltek sehogy, mondván fiatak vagyok még a fogamzásgátlóhoz. Annyira nem foglalkoztam vele mert örültem, hogy megszabadulok tőlük és nem kell minden alkalommal bugyira vetkőznöm. Nem foglalkoztam azzal, hogy nem kezelnek. Pár hónapja egy vérvétel alkalmával kiderült, hogy egy kis pajzsmirigy problémám is van és valószínűleg ezek okozzák a súlytöbbletet. Érdekes módon gyerekkoromban nem csúfoltak sokat a többi kövérebb társammal ellentétben. Engem nagyon ritkán szóltak meg aminek örültem is de utáltam ha az elhízásról volt szó. Most 20 éves vagyok és már sok éve nem szólt meg senki, viszont tegnap megtörtént és nem tudom túltenni magam rajta. A környéken lakik egy 50-hez közeli ember aki régóta ismeri a szüleimet. Ő olyan koncertre járós, iszogatós, laza ember. Igazából sose beszélgettem még vele, ma megállított az úton, szüleimről kérdezett, hogy hogy vannak stb erre bevágja nekem, hogy nagyon meg vagyok hízva és fogykak le, menjek el futni meg mozogjak. Elég rosszul esett ez a semmiből mert nem is számítottam rá, beszélgettünk tovább egy kicsit és mikor indultunk még utólag odaszúrja, hogy akkor fogyózzál. Olyan rosszul esett, hogy kb végig a könnyekkel küszködtem és azóta is ha eszembe jut legszívesebben elsírnám magam. Pedig nekem ő senki, nem kéne foglalkoznom a véleményével sem hiszem soha nem beszélgettünk még. Nem is értem honnan jutott eszébe mikor mindig is ilyen voltam.

Már ne haragudjatok itt a siránkozás miatt de ki kellett írnom magamból. Hogy lehet valaki ilyen? Nem is azzal van a baj, hogy megszólt... Hanem azzal, hogy hogyan. Pedig már éppen kezdtem jobban érezni magam mert az elmúlt 7-8 hónapban leadtam 10 kilót de valóban én sem látom magamon annyira. Csak jól esett, hogy sokkal kevesebbet mutat a mérleg. Erre tessék...


2017. jún. 13. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni, hogy ne foglalkozz az ilyen emberekkel...

Komolyan nem értek egy-két embert hogy mi köze van a másik ember dolgához amikor nem is ismeri mi van a háttérben a dolgok mögött!

Ha tényleg úgy van ahogy leírtad és próbálsz fogyni a problémák ellenére is akkor le a kalappal előtted,komolyan!

Csak így tovább, és próbálj nem foglalkozni az ilyen megjegyzésekkel akármennyire is nehéz!

2017. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!