Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen szokásaitok...

Nektek milyen szokásaitok vannak az alvóhelyetekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én pl. sosem alszom polc/lámpa alatt vagy az emeletes ágy alsó részén, a plafonnak kell felettem lennie. Azt pedig most vettem észre, hogy nem tudatosan, de mindig az ajtótól legtávolabbi helyet választom, akkor is, ha nem egyedül alszom.

2017. jún. 13. 23:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%

Csak csukott ajtónál és ablaknál alszok, a fal mellett. Nem is tudnék olyan ágyon aludni, aminek egyik oldala sincs fal mellett :D

Mindig készítek be vizet estére.

Szeptembertől májusig meleg vizes tömlővel alszok, különben fázok, ellenben képtelen vagyok elviselni ha az ágyban nadrág van rajtam.

Ez nem alsóhely, de alvással kapcsolatos: mindig állítok be éjszakára egy csomó ébresztőt, csakis azért, hogy felébredjek és visszaalhassak.

2017. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, ez valami beteg fétis lehet. Én is rendszeresen ezt csinálom :D Annyira jó.
2017. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekesek, köszi a válaszokat! Egyébként én se szeretem nyitva hagyni az ajtót estére, ablakot viszont nyitok.
2017. jún. 14. 17:15
 24/24 anonim ***** válasza:
Krepp ágyneműhuzat, nagyon vékony takaró, kemény szivacsmatrac, magas, kemény párna, körülöttem millió plüssállat. Ideálisan hűvösnek kell(ene) lennie (ez ilyenkor esélytelen), az ablakot télen-nyáron nyitva tartom, ventilátor mellett alszom. A fényviszonyokra nem vagyok kényes, díszkivilágítás mellett is el tudok elaludni. Ha emeletes ágyon kell aludni, az alsót választom, mert idestova húsz éve galérián alszom és a tököm tele van vele.
2017. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!