Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 tételt meg lehet tanulni 5...

40 tételt meg lehet tanulni 5 nap alatt?

Figyelt kérdés
5 napom van 40 tételre, szerintetek? Milyen szinten lehet megtanulni?
2017. jún. 14. 22:05
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ja és igen érettségi.
2017. jún. 14. 22:36
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ hányast akarsz, a 2-eshez kiszednek belőled annyit hogy megkapd, persze ahhoz kell lennie fogalmadnak a tételekről.
2017. jún. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
# 6 sajnos új ofi-s fos atlasz van. Annak a hátuljába nincsen benne az összes fontos évszám, csak azok amik, a csatákkal kapcsolatosak. a több száz oldalas atlaszból, ami régen volt csináltak egy 60oldalas atlaszt, az oldalak teli zsúfolva sok kis inci finci térképpel, hosszúsági, és szélességi körök nélkül. Ebből kifolyólag, hátul térkép magyarázó sincs(vagy minek hívják), amivel a szerencsétlen gyerek, könnyebben megtalálná amit keres abban a szájba kúrt atlaszban. :D
2017. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

No, majd egyetemen vizsgaidőszakban megtudod, hogy ez a mennyiség 5 napra sétagalopp :D

Ebből talán leszűrhető, hogy igen, meg lehet.

2017. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%
Én 4 nap alatt megtanultam 34 tételt most vizsgaidőszakban, de reggeltől estig nyomtam, plusz elég jó agyam van. Ötöst kaptam. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy előtte én dolgoztam ki a tételeket, szóval valami fogalmam volt róluk. Én azt mondom állj neki tanulj, ne itt kérdezgess, aztán meglátod meddig jutsz, a felét tanuld meg a tételeknek, hogy egy kettes hármas legalább meglegyen, bukni ciki lenne.
2017. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Igen, bőven megtanulható ha nem a 90+% a cél. Bár ha itt nyafogsz gyakorin akkor nem biztos és lehet hogy a tanároknak kell egy kettest kihúzniuk belőled... már ha lesz hozzá türelmük.
2017. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2 oldalas tételek? az semmi, én 1 hetet tanultam szóbelire, és úgy voltam vele, hogy 80%-át még csak nem is tudtam, mégis mindegyik szóbeli majdnem maximális pont lett
2017. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Megtanulható. De úgy nem, hogy itt a gyakorin kérdezgeted, ahelyett, hogy tanulnál.
2017. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
8%
Jó, hagyjátok már, feljött 1 perc 30 másodpercre hogy kiírja a kérdést, és kapjon valami tanácsot. Ez kb annyi idő mintha kiment volna wc-re két tétel között. Az első 7 válasz után valószínűleg elkezdett tanulni.
2017. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem, sajna nem kezdtem el tanulni. :(

Egy utolsó lusta féreg voltam, vagyok. De szeretnék egyszer a jövőben ezen változtatni. Ha most túl leszek ezen a szóbelin újrakezdek mindent...

Még csak két tétel néztem át. De egyébként gyorsan tanulok. Tehát kihúzom a lényeget, elolvasom, párszor felmondom magamnak és tudom. Tehát most neki fogok állni ezzel a technikával, és mindegyiket legalább egy minimális szinten megtanulom. Majd írok a fejleményekről... Hátha másnak majd hasznára lesz ez a kérdés.

2017. jún. 15. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!