Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell valakit azért...

Miért kell valakit azért leszólni, mert a megye legjobb gimnáziumában fog továbbtanulni? 14/F

Figyelt kérdés
Ma is baratkoztam az utcán, es amikor megkérdezték hogy hova megyek, mondtam hogy az xy gimibe. Erre elkezdtek bu,,zizni meg a haveromat is, aki egyébként szakmunkásba megy.. Végül otthagytam őket,mert olyanokat vágtak a fejemhez hogy $zo..pjak f..@szt meg stb. De persze ilyen 17-18 évesek. Voltak vagy 15en. Előtte meg rendesek ,és ertelmesnek tűntek. Ne huzzam magam fel, csak nézzem le az ilyeneket? Igaz,hogy tanulatlan bunkok? (Bocsi a fogalmazasert,csak fáradt voltam és német billentyűzet az alapértelmezett) Én például nem nézek le senkit amiatt,mert szakmát tanul,sőt mire én végzek, ő addigra összeszed egy autót.

2017. jún. 19. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy kapcsolódik a társkeresési problémákhoz?
2017. jún. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

ugyan nem ismerem őket, de sajnos ilyen nagyobb körökben ez jellemző.. nem lenéznek, csak hát manapság ugye "nem divat" a tanulás..(nem szerintem, csupán ezt látom)


Persze ha arról meséltél volna, hogy múlt héten milyen f@xa buliban ittad le magad már megint a haverjaiddal, már egyből sztár lennél a szemükben.


Jó, eltúloztam, de szerintem érted.

2017. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, miért érdekel téged egy ilyen senkiházinak a véleménye? Te vinni fogod valamire, belőle meg lesz egy alkoholista csöves. Nehogy már a fika egye az óvodást, ha itt valaki egyáltalán lenézheti a másikat, akkor max, te őket.
2017. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Psycho ***** válasza:
100%

Borzalom hallani az ilyen sztorikat :/ Teljesen jogos, hogy ez rosszul esik és bánt a dolog, hiszen a jövőképedről, a terveidről van szó. Hogy jönnek ők ahhoz, hogy ítélkezzenek felette? Pláne, ha ráadásul reális a terved, nem pedig valami megvalósíthatatlan h*lyeség.


Persze hiteltelen kérés az, hogy ne húzd fel magad ezen, mert teljesen jogos, ha kiborít a szituáció. A kérdés az, tudsz-e tenni ellene valamit? Talán nem. A lényeg, hogy az ilyenek miatt ne kérdőjelezd meg annak a létjogosultságát, hogy hová fogsz menni. Igenis megérdemled, biztosan nem véletlenül kerülsz oda!


Remélem a hozzászólásokat olvasva azért kicsit megvigasztalódsz :) Sok sikert előre is a sulihoz!

2017. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ő körükben ez ciki. Majd akkor nem lesz az, mikor te jól fizető állást szerzel a tudásodnak köszönhetően, ők meg 30 évesen is a szülők nyakán élősködnek vagy éppen segélyeken tengődnek, mert tanulatlan bunkóknak senki nem ad munkát sajnos...

Egyébként ezt az eléggé hibás helyesírást ugye csak a billentyűzet okozza? Csak mert egy erős iskolában nagyon megzuhannak az ember jegyei, ha hiányosságai vannak az általánosból, ez saját tapasztalat.

2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!