Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám elérni azt amit...

Hogyan tudnám elérni azt amit szeretnék? Ahogy élni szeretnék?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon hülye a kérdés, de már lelkileg eléggé kivagyok, és most érkeztem el az életem azon szakaszához, ahol azt mondom elég, eddig és ne tovább. Boldogan szeretnék élni, több időt szentelni a hobbijaimnak, újakba belefogni, és nem utolsó sorban egy normális munkát találni. Tulajdonképpen egyelőre nem is kellene más, persze jó lenne egy társ, haverok, buli miegymás, de jelenleg inkább egy normális, kiegyensúlyozott életre vágyom, ami most nagyon nincs meg. Ti hogyan értétek el a változást, azon kívül persze hogy tenni kell érte. Nagyon sok mindennel próbálkoztam már életem során, de mindig kudarcba fulladtak a dolgok, így most bármire képes lennék. Akár a legföldhöz ragadtabb dolgoktól kezdve a legspirituális, ezotérikus dolgokat segítségül hívva.

2016. okt. 31. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ou, Drágám, először is tanulj! Tele vagyunk önkorlátozó hiedelmekkel helytelen programok futnak a szovtverünkben. Az életed, ami körülvesz, minden belőled indul ki. Te vagy a létrehozója. Végeztél agykontroll tanfolyamot. Feltételezem nem, mert akkor nem írnál ilyeneket. Rögtön az első szavaid:tudom, hogy hülye a kérdés... Hát ezért nem jön össze. Mi magunk vétózzuk meg a saját magunk törekvéseit. Tehát azt írtad ki az univerzumnak, hogy tudom, hogy hülyeség várj, vissza kell tekernem... az, hogy boldogan akarok élni, kéne egy jó munka, meg egy társ stb. Előre leszögezed, hogy egy hülyeség. Gondolj bele, hogy áll a hátad mögött az őrangyalod és jegyzetel. Mindent. Szó szerint! És teljesít. Mindent, mindig, szó szerint! Kezdj gondolat nagytakarításba. Írd össze az összes önkorlátozó gondolatod, szójárásod. Pl. nekem soha nem jön össze. De béna vagyok. Soha nincs szerencsém. Tisztességes munkával nem lehet elég pénzt keresni. Amit gyerekkorodban szépen beléd programoztak anyukáék, meg a tatáék meg a nagynéni. Aztán jön a munkával kapcsolatos hiedelmek. Édes fiam, minden egyes garasért keményen meg kell dolgozni, mondta a mama vagy valaki gyerekkorodban. Milyen programok futnak a bioszodban a párkapcsolatról? Mindent össze kell írni! Hogy nehéz, igen. Hogy sokáig tart? Igen. Hogy energiát kell belefektetni? Hát igen. Aztán ha ezek megvannak, cseréld ki a pozitív ellenpárjukkal. Akkor is, ha először nem hiszed el. Aztán fogj egy gyufát és a sok negatív dolgot, amit összeírtál, gyújtsd fel. Ez nem hokusz
2016. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyt. Ez nem hókusz-pókusz. Az egónak szüksége van rá, hogy lássa megsemmisülni. Aztán egy új papírra írd össze, hogy milyen munkát akarsz. Ne a konkrétat, hogy teszem azt titkárnő szeretnék lenni itt és itt. Hanem mit szeretnél csinálni, milyen munkaidővel, milyen messze legyen a lakásodtól. Gyalog szeretnél járni, biciklivel, kocsival stb. Kihez, mihez igazodjon? Gyereked van? Akkor leírod, hogy olyan munkarendben szeretnél dolgozni, hogy el tudd vinni az oviba stb. Ez csak egy példa. Aztán a fizetést is. Olyan összeget írj oda, amit el tudsz hinni. Ezt akár naponta többször elolvasod. És leginkább elhiszed, hogy megérdemled. És nem írsz ilyeneket, hogy jó volna meg ilyet, hogy ami most nincs meg. Így nem is lesz. Ja, és mindent jelen időben!
2016. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyt. Ezt hívják teremtésnek. Jelenleg negatívat teremtesz. Ja, és menj el egy agykontroll tanfolyamra!
2016. okt. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. okt. 31. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Huu en is köszönöm, mentek a zöld kezek! :)
2016. okt. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még egy nagyon fontos! Amint beindul a verkli, azonnal cselekedj!
2016. nov. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Taníthatlak. Írj rám s szolgálatodba állok.
2016. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is köszönöm az első válaszát!
2016. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen Drágáim!

Csak egy megszívlelendő tapasztalat arra, hogy az őrangyalod vagy az Univerzum vagy a Jóisten szó szerint vesz mindent: én most teremtettem új munkát. Szépen leírtam a körülményeket. Szeretem csinálni, jó közösség vesz körül, nappal kell végezni, tehát nem kell éjszakázni. Alkalmazkodik a családom életviteléhez, a gyereket el tudjam reggel vinni az iskolába stb. Minden stimmel. A gyereket el tudom vinni reggel, viszont délután nem tudok érte menni ( de hálistennek meg tudjuk oldani). Az nem volt benne! Ja, hogy nem úgy gondoltam? Az az Univerzumot nem érdekli. Szó szerint veszi a kívánságot.

2016. nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!