Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kisbolt előtt iszik, sajnálnom...

Kisbolt előtt iszik, sajnálnom kéne?

Figyelt kérdés
A környéken az egyik bolt előtt isznak és az egyik úr amíg vártam a buszt beszélgetett velem. Azt mondta hogy ő vállalkozó, meg van egy kocsija, háza, csak a lánya elvitte a kulcsot, stb. Szóval egyértelmű hogy nem mond igazat. A vége meg a szokásos "nem tudna adni egy kis pénzt?".Nem adtam de ezt rendszeresen látom tőle. Oda megy emberekhez elbeszélget, majd gondolom pénzt kér. Mit tehetnék? Ti sajnáljátok az ilyet? Én régebben volt hogy adtam is, de mindig megbántam, mára már haragszom rájuk.
2017. jún. 25. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút igazad van!

Én pénzt nem adok inkább megveszem nekik a zsömlét szalámival.

Nálunk amúgy ahol lakom kisvárosban normálisak a csövesek!

2017. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Adekvat valasz: '...'


(ertsd: levegonek nezed. az hogy kuldul, meg egy dolog, de ha annyi nincs benne hogy ne piasan meg foleg piara keregessen, magara vessen)

2017. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam az egész adományozás ott befejeződött, hogy pénzt kunyerált, mert napok óta nem evett az illető. Vettem neki 1 kilós kenyeret. Majd flegmán vissza dobta elém, hogy neki pénz kell....

Legszívesebben a xart is kivertem volna belőle, és tőlem az összes ott fordulhat fel ahol van, a saját xarában, h.gyábn....

2017. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Én már teljesen ignorálom a kéregetőket.


Pesten élek, napi szinten futok beléjük. Még soha nem volt jó tapasztalatom. Kedvencem nekem is mikor jön hogy ételre kell a pénz. Aztán ha felajánlok egy csokit vagy valamit ami épp nálam van, akkor majdnem az anyámba elküldenek.


Persze a szent szöveg mindig megy, hogy a hajléktalanokat is ember számba kell venni, bezzeg ők megtehetik hogy csak a potenciális pénzforrást lássák benned.

2017. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már ott tartok ha valaki közelít akkor rávágom hogy "Nem!" és megyek tovább. Évekig nem akartam mindenkit elküldeni, hátha valaki nem lenyúlni szeretne hanem tényleg segítség kell neki. De évek alatt rájöttem hogy nem így van.

Megy a kamu hogy "Buszra kell"

2017. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kutyásoknak nagynéha szoktam venni kutyakonzervet, azt ált. meghálálják, mert azzal is spórolnak. És nekem is jó, mert tudom, hogy a kutya fogja megkapni (remélhetőleg persze o.o )


Minden más kolduló csak kényelmetlenséget okoz számomra.

2017. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!