Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnálnom kellene apámat?

Sajnálnom kellene apámat?

Figyelt kérdés

Egy elszúrt biznisze miatt több, mint 10 ève lakunk albèrletben. Egyre jobban csúszik le a 'lejtőn'. Màr ott tart, hogy a telefonja szinte mindig ki van kapcsolva, és szinte mindig leakasztja a kaputelefont itthon (nem lehet ìgy becsengetni hozzànk. Nem lehet tudni, kinek mennyi pènzzel tartozik, és mennyi elmaradàsa van az albèrlettel).

Kb 3-4 ève hèbe-hòba dolgozik csak, idèn semmit szinte semmi pènzt nem hozott haza (összetörette mégjobban a teherautójàt, hogy a biztosìtòtòl több pènzt kapjon, elviekben egy telepről, ahol autòkat bütyköl vasakat nyúl le, abból van pàr 1000 Ft-ja nèha).

Nem èrdekli, hogy nincs pènz a telefonomon (velem ordibàl, ha megkèr, hogy ìrjak SMS-t a haverjainak, vagy hìvjam fel és azt mondom, hogy 20 Ft van a kàrtyàmon), szakadt, bolyhos, kopott ruhàim vannak, és ràgnom kell a fülèt, hogy adjon pènzt ruhára (1pulcsit vett nekem ebben az èvben).


Cigizik, mint èn. Gyakran tőlem kér cigit. Pàr napja cigit sem tud venni. Anyàval összedobtuk a pènzt cigire, ès 'sutyiban' szìvom, mert tuti elkèrnè.


Sajnàlnom kellene, hogy a csikkeket szìvja az erkèlyen?


19l



2013. márc. 31. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Régen is ilyen volt? Mert ha nem, akkor lehet, valami depresszióféleséggel vannak gondjai. Az ilyen betegségeknek általában azok a tünetei, hogy teljes érdektelenséget mutat a külvilág felé és szétesik. Történt vele valami mostanában? Viszont ha mindig is ilyen volt, akkor nem kell nagyon sajnálni.
2013. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Amiòta az 'eszemet tudom', ilyen
2013. márc. 31. 18:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sajnáld. Ha az látszik rajta, hogy nem is nagyon töri magát a változtatáson, akkor mindegy mit csinálsz. Szerintem a cigi letétele lenne a legelső, de mondom én könnyen, aki 27 évesen kb. 2 szálat ha látott eddig.
2013. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
második, vagyok. Te tanulsz még, vagy befejezted a sulit már?
2013. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mèg tanulok. Ezen kívül 1 èvem van mèg.
2013. márc. 31. 18:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni , és vedd meg a saját dolgaid ..Csak heti 1x 2x diákmeló egy huszasod abból is lesz , nem is értem 19 évesen miért várod el hogy eltartsanak. És természetesen nem kell sajnálni , beszélni kell vele
2013. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudok iskola mellett dolgozni
2013. márc. 31. 18:41
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyáron mindenképp menj el diákmunkára és vedd meg magadnak ami kell.

Sajnálni vagy nem sajnálni nem tudom érdekes kérdés. Egy család vagytok így bajban is össze kellene tartanotok. Mi lesz ha a főbérlő megunja, hogy nem fizetek időben is kitesz titeket. Akkor nem csak őt rakják ki hanem titeket is.

2013. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért is ne tudnál? Ugyanmár hagyjuk a kifogásokat
2013. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom, mert mint családfenntartó becsödölt es ezt nehez lehet neki megemészteni. Biztos megtett mindent amit tudott, es idaig jutott.

Sokan vannak igy, sajnalom, hogy ennyi az itelkezö , elitelö hangvételü valasz

2013. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!