Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok nő miért hagyja el magát...

Sok nő miért hagyja el magát miután férjhez megy és gyermekeket szül?

Figyelt kérdés

Elég gyakori ez a típus Magyarországon.

Sok nőnél láttam,hogy házasság után igénytelenebbé válnak.

Persze, nem mindenki, viszont nem ritka ez a típus.


A ruhatár nem fiatalodik,sőt átalakul "slamposabbá".A hajukat vagy levágatják rövidre, mert azzal kevesebb a gond vagy pedig hagyják hosszún, de igénytelenül, fazon nélkül.


Gyakran látom,hogy a férjüknek mellettük sokszor majdnem kiesik a szeme, amikor egy korban magukhoz hasonló, de igényes nőt látnak és látszik az arcukon, hogy nem numerán spekulálnak,hanem azon, hogy "bárcsak az én feleségem is ilyen lenne".



A tág családi körünkben egyébként van mindkét fajta, de az a ritkább, amikor a nő igényes marad, anyaként is tud nőként öltözködni és szép lenni.


Szerintem, a sok félrelépésnek ez is az egyik oka,hogy a nő elveszíti a nőiességét, a nőies igényességét.

Egy férfi meg hát férfi neki nő kell.



2017. jún. 25. 21:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Nincs idejük magukra. Főzés, mosás, takarítás, éjszakázás, etetés, pelusozás mellett az ember örül, ha mindennel végez. Változnak a prioritások. Valószínűleg fiatal vagy még, hogy ezt átérezd.
2017. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
27%

Azért mert úgy gondolják már nem kell csábítani, már nem is fontos.

Nem képesek ÖNMAGUKÉRT törődni magukkal, csak azért figyeltek magukra oda korábban hogy tetszenek másoknak.

Azért aki reprezentatívabb állásba van, az még ezután is odafigyel magára, mert ott fontos a jó megjelenés.

2017. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

1#


Szerintem ennek az "igénytelen" állapotnak csak átmenetinek szabadna lennie, ameddig kicsi a gyerek ás bekakil, mindent összepiszkol.

Amikor nagyobb lesz, ennek az állapotnak meg kellene szűnnie,de ehelyett állandósul.


Sok múlik az időbeosztáson is.

Mint írtam, vannak nők, akik anyaként is nők tudnak maradni és nem milliomosok vagy szuper képességekkel rendelkezők.

2017. jún. 25. 22:00
 4/42 anonim ***** válasza:
31%
A főzés, egyebek csak kifogàsok. Amelyik nő mèg önmagàt sem veszi annyira emberszàmba hogy valahogy kinèzzen, az ne csodàlkozzon ha fèrje elhagyja. A nejem a gyerekek, hàzimunka mellett is igènyes, nő is maradt. Sajnos kevès az ilyen. Sokan a gyerekekre fogjàk, ès elfelejtenek nőnek lenni. Ez a vàlàsok 99%-nak oka sajnos.
2017. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
33%

Sokan úgy gondolják, hogy ha már férjhez ment az illető, akkor nem kell senkit "elcsábítania", csak közben azt felejtik el, hogy a párjuk nem az igénytelen verzióra "fizetett be." Ez egyébként mindkét nemre igaz, hogy amíg adott a kapcsolatban egy bizonytalansági faktor, addig odateszik magukat, amint ez nincs, utána no effort.

Remélem nekem sikerül olyannal össze kerülnöm aki nem csak addig akar nekem tetszeni, amígy az övé nem vagyok teljesen. :D

2017. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
67%

Az már más kérdés nyilván, hogy az egyénnek van-e egyáltalán igénye visszaváltozni.

Magamról látom, hogy amíg szellemi munkát végeztem, mindenem tiptop volt állandóan. Most, hogy van fizikai munkám is, a nap végére alig van erőm vánszorogni, este tízkor csinálom a lábkörmeimet, de lakkozni már nincs energiám. Család mellett még ennyit se lenne időm tenni magamért...

2017. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Majd ha apu viszi a háztartást, anyunak lesz ideje a piperéskedésre, meg a napi másfél óra jógára. Amúgy még mindig jobb, ha valaki valamikor adott egyáltalán a külsejére, minthogy egész életében ""slampos"", könnyen kezelhető frizurája volt, és max arra kellett figyelnie, hogy ne legyen sz@rfolt az alsóján...
2017. jún. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
77%
De a férfiak mind Hugo Boss modellek. Bár többet járnának BKV-val...
2017. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kínos, ha egy férfi csak a testet tudja látni a feleségében éa s válások 99%-át a nő eligénytelenedésének tudja be, holott ez bődületes baromság.
2017. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
31%
#7 :D
2017. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!