Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mik lehetnek az okai annak ha...

Mik lehetnek az okai annak ha valaki nem megy férjhez?

Figyelt kérdés
Úgy értem értelmes, okos, szép, jó ember mégsincs se élettársa se senkije... Közben simán lehetne vagy lehetett volna...
2017. máj. 14. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágynak párkapcsolatra
2017. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehetett volna mi? :D Gondolom egy elmebeteg luvnya aki mellett senki nem tud megmaradni huzamosabb ideig.
2017. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 De mindenki vágyik arra hogy legyen valakije... Egy idő után mindenkinek szüksége van egy ölelésre, valakire akivel megoszthatja a boldogságát stb. Ezért is nem értem...

#2 köszönöm az értelmes hozzászólásod puszi a pocidra❤

2017. máj. 14. 18:35
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező vannak aszexuális és aromantikus személyek. Nekik se szex, se párkapcsolat nem kell.
2017. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a házasság csak egy formalitás és egy darab papír, anélkül is lehet boldog párkapcsolatban az ember lánya. Ha meg netán válásra kerülne sor, az nagy teher.
2017. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Még mindig vannak,akik megválogatják, kivel akarnak együtt élni. Nekik nem a szex a legfontosabb, hanem a közös érdeklődési kör, a megértés, a szeretet. DE ezt elég nehéz megtalálni.
2017. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóra gondoltam mint amit az utosló írt, hogy túl "művelt" ahhoz hogy "akárkivel" összejöjjön, aztán az idő meg elszalad és azon kapja magát hogy már úgymond késő..
2017. máj. 14. 19:22
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Talán elváltak a szülei,és az neki nagyon nagy fájdalom volt.
2017. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Őőő... Nem :D
2017. máj. 14. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Apu verte anyut és lelkisérült lett,majd bevonzott 1-2 bántalmazó kapcsolatot amikben kitartott redületlenül mígnem maga is egy érzéketlen "pszichopatává" vált.Ha az útjába akad egy normális pasi kivetíti rá az eddigi rossz tapasztalatait ,de ezzel persze ezembenézni nem tud és nem is nagyon akar.
2017. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!