Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jártatok már úgy, hogy a...

Jártatok már úgy, hogy a barátnőtökkel megszakadt a kapcsolat, mert ti férjhez mentetek vagy összeköltöztetek a párotokkal ő meg ezt nem bírta valamilyen okból megemészteni?

Figyelt kérdés

Esetleg gonoszkodó lett, vagy csak feltűnően hanyagolt vagy egyéb?

Sajnos így jártam.Gyerek nincs, nem is lesz mostanában és nem áradoztam a férjemről semmi ilyesmi.Pár év alatt lett gonosz és egyre aljasabb velem még végül egy rohadt nagy kést vágott a hátamba.



2017. máj. 17. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Mit tett, hogy úgy érzed kést szúrt a hátadba? Gonosz aljas barátnőkhöz volt már szerencsém :/

Le kell szr..ni azt ennyi.

2017. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokszor szúrkálódott, de olyan aljasan, hogy ő csak segíteni akar.Mindig utólag jöttem rá, hogy milyen rosszul érzem magam lelkileg a találkozások után.

Beteg voltam és átjött hozzánk, hogy hoz férjemnek enni, aki ezt nem is értette, mert ők nem voltak jóban.Aztán rá akart mászni.

2017. máj. 17. 17:40
 3/7 A kérdező kommentje:

Amikor nem dolgoztam , akkor sose ért rá és mindig kihangsúlyozta, hogy ő NEM ÉR rá mert annyit melózik.Én ezt nem tudhatom...Utólag kiderült, hogy a hátam mögött hazudozott, hogy pszichés beteg vagyok.Egy munkahelyre ezért nem vettek fel.Ilyenek.Ezek utólag derültek ki, nekem mosolygott mindig.

Még nyaralni is elvittem mert évek óta nincs pasija se semmi.

2017. máj. 17. 17:43
 4/7 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%

A szappanoperákból már ismerős

nem-lehet-vele-mit-csinálni-úgyhogy-ásd-el-vagy-magadra-vess

kategória.

2017. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem nézek szappanoperákat.Már természetesen nem vagyok kapcsolatban vele.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy mást is vertek-e át csúnyán barátnőnek hitt emberek.Más is volt-e olyan rohadtul naív mint én.

Ennyi lett volna a kérdésem.

2017. máj. 17. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt ilyen lány, de nem emiatt. Gimnáziumban, de sajnos ugyanarra a főiskolára is jelentkezett, mint én, aztán hála Istennek átment másikra...Kb. akkor derült ki, hogy végig kifecsegte a dolgaimat, hülyeségeket terjesztett rólam, hogy népszerűbb legyen. És folyamatosan, aljasan építette le az önbizalmam, " óó hát az meg az a srác/lány sem bír téged, mert furcsa vagy, gyűlölnek az emberek", tanároknak beszélt ki.

Visszanézve voltak emberek, akik figyelmeztettek, de tudjátok, hogy van ez, naiv mamlasz voltam. Ő a párkapcsolatait is erre használta, hogy népszerű legyen, csak azért jött össze bizonyos fiúkkal, mert azok menők voltak, közben röhögött a hátuk mögött.


Olyan, amilyen neked volt, bátyámmal történt meg, lett egy nagyon szép barátnője és a haverja nem bírta megemészteni. Az is rá akart mászni a lányra, hogy bebizonyítsa, nem érdemel a tesóm ilyen lányt. De ő égett be.

Annak örülj, hogy kiderült, az ilyenek beteg emberek.

2017. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak olyan esetek amikor a forditottja is érvényes, azok akik már férjhez mentek,gyerekük van oda se figyelnek arra aki nem ilyen állapotban van.Az egyik barátnőm azelőtt évekig depresszióban volt, most van párja,kisgyerek és múltkor mikor nekem lett volna szükségem egy kis lelkitámaszra nem hogy azt nem kaptam meg tőle hanem még rá is tett egy lapáttal.Bár ő hajadon korában is ilyen volt.Szerencsére nem mindenki ilyen,vannak férjezett kisgyerekes baránőim,akik nagyon nyitottak a találkozásra.

Összegezve a kérdést emberfüggő ki milyen, az amit a barátnőd tett nem volt szép.Neki valahol mélyen ez a gonoszkodás benne volt az egyéniségébe, csak kellett valami ami ezt felszinre hozza.

2017. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!