Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek meleg vagyok?

Szerintetek meleg vagyok?

Figyelt kérdés
16/f, egy ideje nagyon rosszul erzem magam a dolog miatt, mert kezdem azt erezni h meleg vagyok. Vagyis nalam ez ugy ertetodik, h felizgatnak a fiuk. Nem erzem hogx tudnek szeretni fiut, lanyokat tartom vonzonak, de a fiuk jobban felizgatnak, es nem tudom ez mitol van. Nagyon remelem hogy nem vagyok jellemzo es hogy ez kamaszkorba jon elo es majd el is mulik. Vagy esetleg van otletetek h izgassam fel magam a lanyora vagy h mit csinaljak
2017. jún. 26. 20:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
13%

Reméljük akkor is büszkék a szüleid, amikor megkérdezik tőlük az ismerősök, rokonok, barátok vagy munkatársak jóindulatból, hogy a drága fiúk milyen szép kislánnyal él együtt :)


Vagy akkor is ilyen "fanatikusan" magyarázod, hogy te teljesen rendben vagy, amikor kézen fogva vonulsz végig és szétverik a fejeteket.


18 évesen biztosan rendelkezel elégséges élettapasztalattal, műveltséggel, intelligenciával és biztosan már számos pasid volt, hogy a homokosokat ilyen nagy hévvel "védelmezed".


Csak így tovább :)

2017. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%
13-asnak üzenném, hogy nem a Tumblr-ről kellene olvasni a "tényeket". :)
2017. jún. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%

Semmi gond a melegekkel. A homoszexuálisok igen kis százaléka felvonulásokra járó diszb zi, ők tényleg szánalmasak, azokkal a melegekkel viszont semmi gond, akik nem tolják mások képébe a szexuális identitásukat. Mindenkinek joga van azzal közösülni, akivel akar.

A drága ismerősök meg mindenbe bele tudnak kötni, ha akarnak. Egy szülőt ne az vezérelje már, hogy mit fog szólni a szomszéd Julis néni. Mindenki azt csinál a saját hálószobájában, amit akar, és azzal, akivel akarja. A szülőknek semmi közük hozzá.

2017. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

A 18 éves homokos aktivista nem rég, még kiskorú volt.

Addig igen is a szülők dolga ezt a betegséget kezeltetni vagy ha máshogy gondolják, akkor a fiúk állapotával foglalkozni.


Ahogy a gladiátorban mondták: "A fiú szégyene az apja szégyene." vagy valami ilyesmi.

Szóval a drága szülőknek lehet szégyenkezni, főleg ha a sivatagi terminátor fiúk még a felvonulásra is ellátogat.

2017. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
97%

A szülőknek jobb dolga is akad, mint azt figyelni, hogy a gyerekük milyen nemű emberre ve ri ki, már bocs.

Lehet miatta szégyenkezni meg minden (szégyenkezni amúgy nem a szexuális identitásán kell, hanem ha pedofil, tömeggyilkos vagy hasonló). Ugyanakkor el is lehet fogadni, mert senkinek sem árt vele.


(A homofóbiának a nevében is benne van, hogy FÓBIA. Na, az az, amit kezeltetni kell.)

2017. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!